خبر خوش سخنگوی تسهیلات حمایتی کرونا برای اقشار آسیب پذیر

به گزارش سبزا، سخنگوی تسهیلات حمایتی کرونا گفت: برای چهار میلیون خانوار آسیب پذیر پیامک واریز وام تکمیلی یک میلیون تومانی ارسال شده است که متقاضیان باید درخواست خود را به سرشماره 6369 بفرستند.

خبر خوش سخنگوی تسهیلات حمایتی کرونا برای اقشار آسیب پذیر

به گزارش خبرنگاران به نقل از ایرنا، حسین میرزایی گفت: نخستین مرحله واریز وام یک میلیون تومانی یارانه بگیران نقدی به طور کامل انجام شد و همزمان با یارانه تیرماه اقساط این تسهیلات نیز کسر می شود.

وی اضافه نمود: براساس مصوبه دولت، چهار میلیون خانوار جزء اقشار خاص شناسایی شدند که علاوه بر دریافت وام یک میلیون تومانی که برای تمام یارانه بگیران واریز شد، در صورت تمایل می توانند از وام تکمیلی یک میلیون تومانی دیگر که برای آنها درنظر گرفته شده بهره مند شوند.

سخنگوی تسهیلات حمایتی کرونا گفت: تا کنون برای چهار میلیون نفر خانوار جدید که اطلاعات آنها از دستگاه های مختلف دریافت شده پیامک ارسال شده است.

وی اضافه نمود: این خانوارها می توانند برای ثبت درخواست خود پس از دریافت پیامک با سرشماره وزارت رفاه، عدد یک را به سرشماره 6369 اعلام کنند.

میرزایی اظهارداشت: بازپرداخت این تسهیلات نیز 30 ماهه و با اقساط 35 هزار و 100 تومان خواهد بود که از حساب سرپرستان خانوار کسر می شود.

وی درباره زمان واریز وام یک میلیون تومانی تکمیلی به اقشار آسیب پذیر اظهار بی اطلاعی کرد.

میرزایی درباره شناسایی مشمولان واجد شرایط این طرح گفت: مشمولان این طرح دستفروشان، رانندگان وانت بارها و کارگران ساختمانی هستند که اطلاعات آنها توسط وزارت کشور و سازمان تامین اجتماعی احصاء شده است.

وی اضافه نمود: علاوه بر این خانواده های پنج نفره و بیشتر نیز مشمول دریافت وام تکمیلی یک میلیون تومانی هستند که اطلاعات آنها از سازمان هدفمندی یارانه ها احصاء شده است.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 17 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: sabza.ir شناسه مطلب: 1060

به "خبر خوش سخنگوی تسهیلات حمایتی کرونا برای اقشار آسیب پذیر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبر خوش سخنگوی تسهیلات حمایتی کرونا برای اقشار آسیب پذیر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید