سقوط 80 اصله درخت در طوفان دیروز تهران

به گزارش سبزا، رئیس مرکز عملیات اضطراری سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران گفت: طوفان دیروز بزرگترین طوفانی بوده که در چندسال اخیر در تهران رخ داد و منجر به سقوط بیش از 80 اصله درخت شد.

سقوط 80 اصله درخت در طوفان دیروز تهران

به گزارش مهر، پدرام قودجانی رئیس مرکز عملیات اضطراری سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران درباره آخرین شرایط شهر تهران پس از طوفان عصر امروز اظهار کرد: تا کنون بر اثر طوفان، بیش از 80 اصله درخت، سه تابلو و دو پایه چراغ روشنایی سقوط کرده و خسارت هایی به چند خودرو وارد شده است.

رئیس مرکز عملیات اضطراری سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران اضافه کرد: خوشبختانه این حوادث کشته ای نداشت، اما 6 مجروح در شهر تهران و در مجموع 9 مجروح در استان تهران داشتیم که 2 تن از این مجروحان به بیمارستان منتقل شدند و مابقی به صورت سرپایی مداوا شدند.

وی با بیان اینکه بیشتر جراحات مربوط به سقوط تابلویی در اتوبان تهران- کرج است، بیان نمود: از 2 مجروحی که به بیمارستان منتقل شدند، حال یک نفر از آن ها وخیم گزارش شده است.

قودجانی با اشاره به اینکه طوفان امروز بزرگترین طوفانی بوده که در چندسال اخیر در تهران اتفاق افتاده است، یادآور شد: طوفان بزرگ قبلی سال 93 رخ داد که 115 کیلومتر بر ساعت سرعت داشت البته سرعت طوفان امروز 117 کیلومتر بر ساعت بود. در مقایسه با آن سال که 5 کشته و 30 مجروح داشتیم، امروز خسارت کمتری را متحمل شدیم.

وی با پرداختن به هشدار های هواشناسی توضیح داد: از آنجایی که امکانات هواشناسی در تهران ضعیف است، سازمان هواشناسی تنها از چند ساعت قبل که طوفان در استان های مجاور احساس می شود، به صورت دقیق تر به مدیریت بحران تهران اطلاع رسانی می کند.

منبع: فرارو
انتشار: 23 تیر 1401 بروزرسانی: 23 تیر 1401 گردآورنده: sabza.ir شناسه مطلب: 2033

به "سقوط 80 اصله درخت در طوفان دیروز تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سقوط 80 اصله درخت در طوفان دیروز تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید