معاون پرسپولیس: هم پرداخت مطالبات برانکو مهم است، هم جذب بازیکنان، شایعات درباره رقم قراردادها صحت ندارد

به گزارش سبزا، معاون اقتصادی باشگاه پرسپولیس می گوید که اعداد و ارقام نجومی اعلام شده در خصوص رقم قرارداد بازیکنان جدید این تیم صحت ندارد.

معاون پرسپولیس: هم پرداخت مطالبات برانکو مهم است، هم جذب بازیکنان، شایعات درباره رقم قراردادها صحت ندارد

با ما همراه باشید و درباره آب و هوای مونترال بیشتر بدانید.

رضا یلوه معاون اقتصادی باشگاه پرسپولیس در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران درباره بحث پرداخت مطالبات برانکو ایوانکوویچ و فرصت کم باقی مانده برای باشگاه پرسپولیس و اینکه رسول پناه روز گذشته عنوان کرده بود اولویت باشگاه جذب بازیکنان جدید است تا پرداخت پول برانکو، گفت: رسول پناه چنین حرفی نزده و مطمئنم چنین چیزی نیست. او گفت هم مطالبات برانکو برای ما مهم است و هم جذب بازیکنان جدید.

وی درباره اینکه گفته می شود پول آماده شده برای پرداخت مطالبات برانکو هزینه خرید بازیکنان جدید می شود، گفت: اینطور نیست. صبح امروز بخشی از مطالبات برانکو را آماده کرده و نامه زدیم تا حواله ارزی آن را از بانک مرکزی بگیریم و به حساب برانکو واریز کنیم. فقط می خواهیم حُسن نیت مان را به فیفا و برانکو نشان دهیم که هر چه پول به دست مان می رسد را به حساب آنها واریز می کنیم، ولی بازیکنان هم برای ما مهم هستند. در حال برنامه ریزی هستیم تا مسئله ای از این بابت پیش نیاید. بازیکنان برای ما زحمت کشیدند و می خواهیم مطالبات آنها را هم پرداخت کنیم.

تا 21 شهریور بعید به نظر می رسد باشگاه بتواند مابقی مطالبات برانکو را پرداخت کند. معاون اقتصادی پرسپولیس در واکنش به طرح این سوال بیان کرد: جلسات فشرده اقتصادی برگزار می کنیم تا اگر بتوانیم منابع ریالی آن را تهیه و مابقی پول برانکو را هم پرداخت کنیم. کارها خوب پیش رفته و اگر خدا کمک کند و قراردادهایی که قرار است ببندیم به سرانجام برسد، پیش پرداخت هایی دریافت و بلافاصله به ارز تبدیل کرده و به برانکو پرداخت می کنیم.

یلوه در خصوص شایعاتی که پیرامون مبالغ سنگین قراردادهای بازیکنان جدید پرسپولیس مطرح می شود شرح داد: اصلاً این اعداد و ارقام درست نیست. بازیکنان، هیئت مدیره و مدیران باشگاه نظرشان این بوده که اعداد و ارقام از عُرفی که در باشگاه وجود دارد، خارج نشود. تمام قراردادهای جدید در چارچوب قراردادهای قبلی است و اعداد و ارقام عجیب اصلاً وجود ندارد.

وی درباره آخرین شرایط مهدی ترابی گفت: رسول پناه پیگیر این موضوع است و امیدوارم اتفاقات خوبی در این مورد رخ دهد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 25 مهر 1399 بروزرسانی: 25 مهر 1399 گردآورنده: sabza.ir شناسه مطلب: 1140

به "معاون پرسپولیس: هم پرداخت مطالبات برانکو مهم است، هم جذب بازیکنان، شایعات درباره رقم قراردادها صحت ندارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معاون پرسپولیس: هم پرداخت مطالبات برانکو مهم است، هم جذب بازیکنان، شایعات درباره رقم قراردادها صحت ندارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید