گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، جاور: امیدوارم نسل بعد مثل من در سن پایین خداحافظی نکنند، دیگر می خواهم به زندگی شخصی ام بپردازم

به گزارش سبزا، بانوی ملی پوش قایقرانی گفت: از دنیای قهرمانی خداحافظی می کنم تا به زندگی شخصی ام بپردازم.

گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، جاور: امیدوارم نسل بعد مثل من در سن پایین خداحافظی نکنند، دیگر می خواهم به زندگی شخصی ام بپردازم

برای دیدن زیباترین جزیره اندونزی با تور بالی همراه شوید.

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، مهسا جاور دارنده مدال نقره برنز بازی های آسیایی اینچئون، در رقابت های آسیایی جاکارتا هم خوش درخشید و به مدال نقره روئینگ چهار نفره دست یافت.

جاور پس از خاتمه رقابت های جاکارتا که همزمان با خداحافظی اش از دنیای قهرمانی شد، در این باره گفت: در اینجا می خواهم از زحمات مربی عزیزم قدردانی کنم. امیدوارم فدراسیون و کشورمان قدر مربیانی از این دست را بدانند. متاسفانه به مربیان ما بها داده نمی گردد، اما خدا را شکر عملکرد ما در این رقابت ها نشان داد که این رشته در حد بالایی گنجایش دارد. امیدوارم شرایط به گونه ای فراهم گردد که قدر این مربی ها را بیشتر بدانند و از آنها حمایت نمایند.

وی درباره شرایط برگزاری اردوها گفت: در طول یک سال گذشته اردوهای سختی را پشت سر گذاشتیم. مرادخانی نه تنها به عنوان یک مربی در کنار ما بود و همواره از ما حمایت کرد، بلکه در مواقعی فیزیوتراپ و حتی روانشناس ما بود. او همواره به عنوان یک دوست در کنار ما حضور داشت. از تمام زحمات شان تشکر می کنم.

بانوی مدال آور ایرانی ادامه داد: سال جاری آخرین پارویی بود که زدم. از این موضوع ناراحتم. امیدوارم نسل بعدی قایقرانی این راه را به خوبی ادامه بدهند، بمانند و با تمام وجود بجنگند. همچنین امیدوارم شرایط به گونه ای باشد که آنها مثل من در سن پایین خداحافظی ننمایند.

جاور درباره فعالیتش در این رشته گفت: حدود 10 سال است که پارو زده ام. رشته ما به گونه ای است که در طول سال در اردو هستیم. شرایط تمرین در استان ها را نداریم و از همه زندگی مان برای این رقابت ها می زنیم. از این به بعد می خواهم به زندگی ام برسم و ادامه تحصیل بدهم.

منبع: تسنیم
انتشار: 23 آذر 1398 بروزرسانی: 18 مهر 1399 گردآورنده: sabza.ir شناسه مطلب: 523

به "گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، جاور: امیدوارم نسل بعد مثل من در سن پایین خداحافظی نکنند، دیگر می خواهم به زندگی شخصی ام بپردازم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، جاور: امیدوارم نسل بعد مثل من در سن پایین خداحافظی نکنند، دیگر می خواهم به زندگی شخصی ام بپردازم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید