بررسی طرح تحقیق و تفحص از صندوق بازنشستگی صداوسیما در هفته های آینده

به گزارش سبزا، عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی از بررسی طرح تحقیق و تفحص از صندوق بازنشستگی صداوسیما با توجه به انتصاب نو ریاست این سازمان در دو هفته آینده خبر داد.

بررسی طرح تحقیق و تفحص از صندوق بازنشستگی صداوسیما در هفته های آینده

کیومرث سرمدی واله در گفت و گو با خبرنگاران، در تشریح جلسه امروز (سه شنبه) کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی بیان نمود: دستور اول جلسه طرح تحقیق و تفحص از صندوق بازنشستگی صداوسیما بود که طراحان این تحقیق و تفحص اشکالاتی به این طرح داشتند که با توجه به انتصاب تازه آقای جبلی تقاضای دو هفته تاخیر برای تشکیل جلسه داشتیم که مورد موافقت قرار گرفت و قرار شد دو هفته آینده با حضور آقای جبلی رئیس صداوسیما طرح تحقیق و تفحص صندوق بازنشستگی صداوسیما مطرح شود.

وی در ادامه شرح داد: دستور دوم با دعوت از آقای اسکندری رئیس صندوق بازنشستگی کشوری بود که کنندگان سوالاتی در نحوه عملکرد این صندوق داشتند.

کننده مردم اسدآباد اضافه کرد: در مجموع تعداد شاغلینی که در حال حاضر بیمه واریز می کنند نسبت به بازنشستگان تناسبی نداشت و شرایط مالی صندوق را خیلی مناسب تلقی نکردند که طبیعتا باید راهکاریی در این خصوص اندیشیده شود. همچنین مقرر شد که میزان سرمایه گذاری شرکت های تابع صندوق بازنشستگی در شهرستان ها و حوزه های مختلف مشخص شود.

سرمدی گفت: طبیعتا نگاه کنندگان این بود که عدالت در ارائه خدمات شرکت های تابع صندوق رعایت نشده و تاکید داشتند که این موضوع مورد عنایت لازم قرار گیرد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 8 آبان 1400 بروزرسانی: 8 آبان 1400 گردآورنده: sabza.ir شناسه مطلب: 1786

به "بررسی طرح تحقیق و تفحص از صندوق بازنشستگی صداوسیما در هفته های آینده" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بررسی طرح تحقیق و تفحص از صندوق بازنشستگی صداوسیما در هفته های آینده"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید