خبرنگاران احتمال اثبات قتل غیرعمد مارادونا قوت گرفت

به گزارش سبزا، تهران- خبرنگاران- براساس اعلام هیات پزشکی رسیدگی کننده به علت مرگ دیگو مارادونا، عملکرد تیم پزشکی این اسطوره نامناسب، بی دقت و ناقص بوده است.

خبرنگاران احتمال اثبات قتل غیرعمد مارادونا قوت گرفت

به گزارش خبرنگاران، اسطوره فوتبال آرژانتین و جهان نوامبر سال گذشته در سن 60 سالگی براثر حمله قلبی درگذشت؛ اتفاقی تلخ که جهان ورزش را در بهت و ماتم فرو برد.

سیل اتهامات درخصوص رسیدگی های پزشکی نامناسب به مارادونا در ساعات پیش از فوتش، به سمت متهمان روانه شد؛ این اتهامات در حالی مطرح شد که اسطوره آرژانتینی چند هفته پیش از این اتفاق تحت جراحی مغز قرار گرفته بود.

در راستای رسیدگی و انجام تحقیقات درخصوص علت مرگ مارادونا کمیته پزشکی در آرژانتین تشکیل شد و این هیات حالا پس از انجام تحقیقات حالا به این نتیجه رسیده که تیم پزشکی مسوول رسیدگی به دیگو بی دقتی کرده است.

در این گزارش پزشکی که به رویت رویترز رسیده، آمده است: عملکرد تیم پزشکی مسوول رسیدگی به شرایط دیگو آرماندو مارادونا، ناکافی، ناقص و بی دقت بوده است.

این گزارش اضافه می کند که مارادونا حدود 12 ساعت پیش از مرگ، به شدت ناخوش احوال بوده و علائم بی سابقه ای از دروه ای طولانی همراه با رنج و درد را از خود بروز داده و ما به این نتیجه رسیدیم که بیمار از ساعت 00:30 بامداد 25/11/2020 (پنجم آذرماه 99) به درستی تحت مراقبت و نظارت نبوده است.

لئوپولدو لوکه پزشک مارادونا پس از مرگ وی هدف تحقیقات و خانه و محل کار وی به اتهام قتل غیرعمد احتمالی توسط بازپرسان مورد تفحص قرار گرفت.

مرد افسانه ای آلبی سلسته بارها برای فوتبال دوستان لحظات فراموش نشدنی را در زمین سبز به یادگار گذاشت که از جمله آنها می توان به گل مشهور به دست خدا و گل انفرادی وی به انگلیس در یک چهارم جام جهانی 1986 مکزیک اشاره کرد.

تغییر نام ورزشگاه باشگاه ناپولی به نام مارادونا یکی از چندین اقدامی است که به احترام اسطوره باشگاه ناپولی صورت گرفته است.

منبع: ایرنا
انتشار: 25 خرداد 1400 بروزرسانی: 25 خرداد 1400 گردآورنده: sabza.ir شناسه مطلب: 1597

به "خبرنگاران احتمال اثبات قتل غیرعمد مارادونا قوت گرفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران احتمال اثبات قتل غیرعمد مارادونا قوت گرفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید