خبرنگاران مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان: باشگاه های ورزشی استان همچنان حق فعالیت ندارند

به گزارش سبزا، اهواز - خبرنگاران - مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان گفت: باشگاه های ورزشی استان همچنان حق فعالیت ندارند و با باشگاه های متخلف برخورد می کنیم.

خبرنگاران مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان: باشگاه های ورزشی استان همچنان حق فعالیت ندارند

افشین حیدری دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار سبزا گفت: بازگشایی باشگاه های ورزشی استان منوط به اجازه شورای تامین استان است که تا این لحظه تصمیمی بر بازگشایی گرفته نشده است.

وی با اشاره به اینکه اداره کل ورزش و جوانان استان تابع تصمیمات ستاد ملی مبارزه با کرونا است گفت: در حال حاضر شاهد گسترش این بیماری در استان هستیم اما امیدواریم در روزهای آینده فرایند ابتلا به کرونا در استان کاهش یابد.

مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان با بیان اینکه با باشگاه های متخلف طبق قانون برخورد جدی می شود گفت: انتظار داریم که باشگاه های ورزشی استان همچنان از دستورالعمل تمکین کنند تا سلامتی مردم به خطر نیافتد.

وی اضافه کرد: سال گذشته بلافاصله پس از اعلام ممنوعیت فعالیت باشگاه ورزشی، تیم های بازرسی متشکل از مسئولان هیات های ورزشی و کارشناسان اداره کل ورزش و جوانان به منظور برخورد با باشگاه متخلف تشکیل شد.

حیدری با اشاره به اینکه با همکاری مردم قطعا زنجیره این بیماری در استان قطع می شود گفت: امیدواریم هر چه سریعتر این بیماری از استان و کشور ارج شده و شاهد به حرکت در آمدن چرخه ورزش در کشور باشیم.

منبع: ایرنا
انتشار: 11 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: sabza.ir شناسه مطلب: 986

به "خبرنگاران مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان: باشگاه های ورزشی استان همچنان حق فعالیت ندارند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان: باشگاه های ورزشی استان همچنان حق فعالیت ندارند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید