خاتمه روز دوم لیگ جهانی کاراته وان مادرید، شانس کسب دو طلا و چهار برنز برای ایران

به گزارش سبزا، کاروان کاراته ایران در روز پایانی هفتمین مرحله لیگ جهانی کاراته وان مادرید 2019 شانس کسب دو مدال طلا و چهار مدال برنز را دارد.

خاتمه روز دوم لیگ جهانی کاراته وان مادرید، شانس کسب دو طلا و چهار برنز برای ایران

به گزارش سبزا، در انتها روز دوم هفتمین مرحله لیگ جهانی کاراته وان - مادرید 2019 یک نماینده ایران به فینال رسید و چهار کاراته کا به دیدار رده بندی راه یافتند.

سجاد گنج زاده با رجحان مقابل رقبای خود به فینال وزن 84+ کیلوگرم راه پیدا کرد تا دومین فینالیست کاراته ایران در لیگ جهانی مادرید 2019 باشد.

گنج زاده در گروه دوم این وزن بعد از یک دور استراحت مارتینز از اسپانیا را 3 بر صفر شکست داد و در ادامه یک بر صفر آنجلو کاسیچ از کرواسی را از پیش رو برداشت و سپس با پیروزی 4 بر 2 در پیکار با کاگاوا از ژاپن به نیمه نهایی صعود کرد. او در نیمه نهایی برابر حریف شیلیایی خود به رجحان 3 - 3 دست یافت تا فینالیست شود.

در همین وزن صالح اباذری نیز دور نخست استراحت داشت و در ادامه اندرس اوزرس از لتونی را شکست داد و سپس برایان ایر از آمریکا را 5 بر صفر از پیش رو برداشت و با رجحان 3 بر صفر مقابل گوگیتای گرجستانی راهی نیمه نهایی شد. اباذری در مرحله نیمه نهایی برابر حریف فرانسوی اش شکست خورد تا به جدول بازنده ها برود و برای مدال برنز تلاش کند. اباذری فردا برای کسب مدال برنز به مصاف دیگر نماینده ایران، مهدی عاشوری می رود.

امروز همچنین در وزن 84- کومیته مردان، ذبیح الله پورشیب پس از باخت برابر حریف قزاقستانی خود به جدول شانس مجدد رفت تا برای رسیدن به مدال برنز تلاش کند. پورشیب فردا برای کسب مدال برنز به مصاف کاراته کای آذربایجانی می رود.کاپیتان تیم ملی امروز در دورهای اول و دوم برابر رقبای اسلواکی و پرتغال پیروز شد.

احسان حیدری نیز در این وزن از دور رقابت ها کنار رفت.

در وزن 68+ کومیته بانوان هم حمیده عباسعلی به دیدار رده بندی راه یافت تا فردا برای کسب مدال برنز به مصاف نماینده ژاپن برود. عباسعلی امروز پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم و سوم برابر حریفانی از هلند و آلمان پیروز شد اما در دور چهارم برابر حریف یونانی اش شکست خورد تا به جدول شانس مجدد برود. عباسعلی در جدول شانس مجدد برابر حریف انگلیسی پیروز شد تا به دیدار رده بندی برسد.

امروز رزیتا علیپور هم در وزن 61- کومیته بانوان دیگر نماینده ایران بود که پس از باخت در دور نخست برابر حریف ژاپنی از دور مسابقات کنار رفت.

در روز نخست مسابقات نیز امیر مهدی زاده و علی اصغر آسیابری به فینال و دیدار رده بندی اوزان 67- و 75- کیلوگرم صعود کردند.

بدین ترتیب کاروان کاراته ایران فردا (یکشنبه) در روز انتهای هفتمین مرحله لیگ جهانی کاراته وان - مادرید 2019 شانس کسب دو طلا و چهار برنز را دارد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 26 دی 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: sabza.ir شناسه مطلب: 594

به "خاتمه روز دوم لیگ جهانی کاراته وان مادرید، شانس کسب دو طلا و چهار برنز برای ایران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خاتمه روز دوم لیگ جهانی کاراته وان مادرید، شانس کسب دو طلا و چهار برنز برای ایران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید