پرونده دختربچه گمشده برای همواره بسته شد

به گزارش سبزا، پرونده مدلین مک کان دختربچه سه ساله انگلیسی که در سال 2007 در جریان تعطیلات در اقامتگاهی در پرتغال گم شده بود برای همواره بسته شد.

پرونده دختربچه گمشده برای همواره بسته شد

به گزارش سبزا به نقل از دیلی میل، مدلین مک کان نام دختربچه ای انگلیسی است که 13 سال پیش در پرتغال به شکل مرموزی ناپدید و دیگر هرگز پیدا نشد. او به همراه والدینش به تعطیلات در پرتغال رفته بود اما زمانی که پدر و مادرش به همراه دوستانشان در رستورانی نزدیک محل اسکان مشغول صرف غذا بودند او ربوده شد. مدلین پس از آن به چهره ای چهانی تبدیل شد. کوشش های گسترده ای برای یافتن این دختربچه شروع شد و والدین مدلین برای یافتن او حتی کارآگاه خصوصی استخدام کردند. با اینکه تا امروز هزینه بسیار کلانی صرف پیدا کردن این دختربچه انگلیسی شده است اما او پیدا نشد.

اکنون مقامات آلمانی به والدین این دختر اعلام کردند که دیگر دنبال دخترشان نگردند چرا که او مرده است.

یک دادستان آلمانی به هانس کریستیان والترز با تایید خبر فوت مدلین مک کان نامه ای را نیز به والدین او فرستاده و تاکید نموده مدلین به قتل رسیده است. او در این نامه به گری و کیت والدین مدلین خاطرنشان نموده شواهدی وجود دارد مبنی بر اینکه مدلین بعد از ربوده شدن از سوی یک مظنون به قتل رسیده است اما در حال حاضر آنها قادر نیستند که جزئیات چگونگی قتل این دختربچه را در اختیار عموم و رسانه ها قرار بدهند.

مدلین مک کان در سال 2007 بعد از ربوده شدنش به چهره ای جهانی تبدیل شد و سپس شایعات و افسانه های زیادی درباره گم شدن او به وجود آمد. یکی از جدی ترین شایعات مربوط می گردد به ربودن وی و فروخته شدنش به یک خانواده ثروتمند مراکشی.

به هر حال اکنون پلیس آلمان با یک نامه پرونده این دختربچه گمشده را برای همواره بست، دختربچه ای که اکنون محرز شده که به قتل رسیده است.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 23 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: sabza.ir شناسه مطلب: 1010

به "پرونده دختربچه گمشده برای همواره بسته شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پرونده دختربچه گمشده برای همواره بسته شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید