برگزاری نشست مسئولان آکادمی های آزاد سینمایی استان تهران با مدیران سازمان سینمایی

به گزارش سبزا، تهران (پانا)- نشست مدیران مسئول آکادمی های آزاد سینمایی استان تهران با معاون توسعه فناوری و مطالعات سینمایی و جمعی از مدیران سازمان سینمایی و مدیران آکادمی های آزاد سینمایی برگزار گردید.

برگزاری نشست مسئولان آکادمی های آزاد سینمایی استان تهران با مدیران سازمان سینمایی

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان سینمایی ؛ نشست مدیران مسئول آکادمی های آزاد سینمایی استان تهران با حضور قادر آشنا معاون توسعه فناوری و مطالعات سینمایی و جعفر انصاری فر مدیرکل دفتر مطالعات و دانش سینمایی، محمدرضا فرجی مدیرکل دفتر توسعه فناوری سینمایی، غلامرضا نجاتی مدیر مرکز حراست سازمان سینمایی، مهسا اصانلو رئیس گروه آموزش، کارشناسان واحد آموزش و جمعی از مدیران آکادمی های آزاد سینمایی روز گذشته (29مردادماه) در محل سالن همایش های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار و پیرامون ساماندهی و استانداردسازی فعالیت آکادمی ها بحت و گفتگو انجام شد.

در ابتدای جلسه، جعفر انصاری فر، گزارشی از اقدامات اجرا شده در حوزه آکادمی های سینمایی ارائه و به تشریح برنامه های آینده آن دفتر در مورد پیشبرد اهداف سازمان سینمایی در حوزه آموزش سینمایی پرداخت. در ادامه غلامرضا نجاتی مدیر حراست سازمان سینمایی، مواردی را جهت جلوگیری از بروز مسائل اداری و انظباطی برای آکادمی ها و هنرجویان بیان کرد.

بعلاوه مهسا اصانلو رئیس گروه آموزش سینمایی دفتر مطالعات، به بیان مواردی در مورد لزوم ثبت نام در سامانه، تایید صلاحیت مدرسان، تمدید مجوزها و غیره پرداخت. در این جلسه مدیران آکادمی ها نیز ضمن قدردانی از توجه و همکاری های مسئولان سازمان سینمایی به طرح مسائل و موانع موجود، خواهان رسیدگی و حمایت بیشتر سازمان از بخش آموزش به عنوان مهم ترین محور رشد و پیشرفت نیروی انسانی سینمایی شدند.

لازم به یادآوری است در انتهای این جلسه، قادر آشنا معاون توسعه فناوری و مطالعات سینمایی ضمن تاکید بر حمایت سازمان امور سینمایی از آکادمی های سینمایی، اعطای کارت صلاحیت تدریس به مدرسان آکادمی ها، استانداردسازی سرفصل دروس، برخورد با مراکز آموزشی غیر مجاز، پیگیری مسائل دریافت تسهیلات و رایزنی با سایر دستگاه ها در مورد موازی کاری در حوزه اعطای مجوز آموزش سینما و پیگیری برطرف نواقص سامانه آکادمی ها، موافقت خود را با برگزاری جشنواره هنرجویان آکادمی ها، تشکیل انجمن صنفی آکادمی ها، تقدیر از فارغ التحصیلان برتر آکادمی ها در روز ملی سینما اظهار داشت.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 2 شهریور 1401 بروزرسانی: 2 شهریور 1401 گردآورنده: sabza.ir شناسه مطلب: 2067

به "برگزاری نشست مسئولان آکادمی های آزاد سینمایی استان تهران با مدیران سازمان سینمایی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزاری نشست مسئولان آکادمی های آزاد سینمایی استان تهران با مدیران سازمان سینمایی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید