تخلیه اجباری بی خانمان های لس آنجلس از اطراف محل برگزاری مراسم اسکار

به گزارش سبزا، رسانه های آمریکایی گزارش دادند که پلیس لس آنجلس به بی خانمان های این شهر که در نزدیکی محل برگزاری مراسم اسکار ساکن هستند دستور داده فورا بساط خود را از این محل جمع نمایند تا وجهه مراسم پر زرق و برق اسکار خراب نشود.

تخلیه اجباری بی خانمان های لس آنجلس از اطراف محل برگزاری مراسم اسکار

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران، مقامات و پلیس لس آنجلس در ایالت کالیفرنیا به بی خانمان های ساکن در اطراف محل برگزاری آموزشگاه سینمایی اسکار دستور داده اند که فورا منطقه را تخلیه نمایند و بساط خود را در اطراف ایستگاه قطار اتحادیه در مرکز شهر لس آنجلس (محل برگزاری مراسم) جمع نمایند تا وجهه مراسم پر زرق و برق اسکار خراب نگردد!

براساس گزارش دیلی میل، مراسم جوایز اسکار قرار است یک شنبه شب به وقت محلی در نزدیکی یک ایستگاه قطار در لس آنجلس برگزار گردد که اطراف آن محل تجمع بی خانمانها است.

یکی از این بی خانمانها به شبکه فاکس 11 گفته است که پلیس آنها مجبور نموده این محله که یک ایستگاه تاریخی در آن قرار گرفته است را تخلیه نمایند.

یک بی خانمان دیگر نیز با تایید این موضوع گفته، به ما گفته شده بود تا ساعت 6 عصر روز آدینه فرصت داریم این منطقه را تخلیه کنیم وگرنه تمام اسباب و وسایلمان را جمع نموده و از آنجا خواهند برد.

گفته میگردد که شهر لس آنجلس حدود 91 هزار بی خانمان دارد که بیشتر آنها در چادرهایی در مرکز این شهر ثروتمند آمریکا زندگی می نمایند.

نود و سومین مراسم جوایز اسکار قرار است یک شنبه شب به وقت محلی در ایستگاه اتحادیه در لس آنجلس برگزار گردد.

م

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 28 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 28 اردیبهشت 1400 گردآورنده: sabza.ir شناسه مطلب: 1558

به "تخلیه اجباری بی خانمان های لس آنجلس از اطراف محل برگزاری مراسم اسکار" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تخلیه اجباری بی خانمان های لس آنجلس از اطراف محل برگزاری مراسم اسکار"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید