تیراندازی مرگبار در فلوریدا آمریکا، 2 نفر کشته و زخمی شدند

به گزارش سبزا، به گزارش خبرنگاران به نقل از میامی هِرلد، در حادثه تیراندازی در ایالت فلوریدا واقع در آمریکا، یک زن جوان کشته و دختر 3 ساله وی نیز زخمی شد.

تیراندازی مرگبار در فلوریدا آمریکا، 2 نفر کشته و زخمی شدند

این حادثه در جنوب غربی شهرستان میامی دید (Miami-Dad) در ایالت فلوریدا روی داده است.

پلیس در این باره اعلام کرد که زنی 24 ساله ساعت 3 و نیم عصر هدف شلیک گلوله قرار گرفت و کشته شد. دختر 3 ساله ای که همراه این زن بود نیز هدف قرار گرفت، اما پلیس و شاهدان عینی این کودک را با شتاب به بیمارستان منتقل کردند.

به گزارش این رسانه، همزمان با اینکه پلیس آمریکا در حال بررسی حادثه تیراندازی بود، چندین گلوله نیز کمی آن طرف تر شلیک شد.

پلیس در این ارتباط اعلام کرد که 3 نفر را به ظن دست داشتن در آن حادثه بازداشت کرد؛ اما این افراد در تیراندازی نخست و کشته شدن زن 24 ساله دخالتی نداشتند.

تا کنون هیچ فردی در ارتباط با قتل زن جوان شناسایی یا بازداشت نشده است.

به گزارش خبرنگاران، در حالی که روزانه خبرهای متعددی در خصوص تیراندازی در آمریکا و آمار بالای جان باختگان در این حوادث منتشر می شود؛ اما لابی قدرتمند سلاح در آمریکا اجازه نمی دهد که قانونی در خصوص اعمال محدودیت برای در اختیار داشتن سلاح در این کشور تصویب شود.

در دسترس بودن سلاح گرم در آمریکا و فروش انواع مختلف آن در فروشگاه ها سبب شده تا اغلب مردم سلاح گرم در اختیار داشته باشند به همین دلیل آمار قتل در این کشور با استفاده از سلاح گرم بسیار بالا است.

این شرایط رفته رفته تبدیل به یک بحران شده به طوری که تیراندازی در آمریکا به سوی مردم بی دفاع تبدیل به موضوعی همیشگی شده و سالانه هزاران نفر در این کشور بر اثر اصابت گلوله کشته می شوند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 2 خرداد 1400 بروزرسانی: 2 خرداد 1400 گردآورنده: sabza.ir شناسه مطلب: 1567

به "تیراندازی مرگبار در فلوریدا آمریکا، 2 نفر کشته و زخمی شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تیراندازی مرگبار در فلوریدا آمریکا، 2 نفر کشته و زخمی شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید