خبرنگاران یکهزار و 500 بسته حمایتی بین نیازمندان لرستان توزیع شد

به گزارش سبزا، خرم آباد - خبرنگاران - مدیر ستاد اجرایی فرمان امام(ره) در لرستان گفت: یکهزار و 500 بسته معیشتی در قالب رزمایش احسان و همدلی بین خانواده های ورزشکاران آسیب دیده از کرونا در لرستان توزیع شد.

خبرنگاران یکهزار و 500 بسته حمایتی بین نیازمندان لرستان توزیع شد

به گزارش خبرنگاران حامد ویسکرمی روز پنجشنبه در حاشیه رزمایش ورزش و احسان به خبرنگاران گفت: بسته های حمایتی با توجه به اهمیتی که فعالیت جامعه ورزشی در کشور و استان دارد و از طرفی الگو آفرینی این قشر برای نسل جوان و با توجه به شیوع ویروس کرونا و اختلال در فعالیت های اجتماعی از جمله در حوزه ورزش، توزیع شد.

وی ادامه داد: همچنین 22 خانه ورزش در نقاط حاشیه ای و روستاهای محروم تجهیز و اقلام متعدد ورزشی در بین خانه های ورزش اهدا خواهد شد.

وی گفت: این اقدام با هدف استعداد یابی در زمینه فعالیت ورزشی در بین جوانان، نوجوانان و نونهالان صورت گرفت و در کنار این اقدامات، بنیاد احسان ستاد اجرایی فرمان امام (ره) تعداد 20 قطعه تشک کشتی به هیات کشتی استان اهدا خواهد کرد

وی اضافه کرد: ارزش ریالی اقدامات اجرا شده بیش از یک میلیارد و 500 میلیون تومان بوده که توسط ستاد اجرایی فرمان امام (ره) برای جامعه ورزش استان در قالب این رزمایش صورت گرفت.

منبع: ایرنا
انتشار: 2 اسفند 1399 بروزرسانی: 2 اسفند 1399 گردآورنده: sabza.ir شناسه مطلب: 1392

به "خبرنگاران یکهزار و 500 بسته حمایتی بین نیازمندان لرستان توزیع شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران یکهزار و 500 بسته حمایتی بین نیازمندان لرستان توزیع شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید