رویت هیولای دریایی در اسکاتلند

به گزارش سبزا، یک یوتیوبر مدعی شد با پهپاد تصویری از هیولای لخ نس را در دریاچه لخ نس ثبت نموده است.

رویت هیولای دریایی در اسکاتلند

به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی خبرنگاران، هیولای لخ نس، شاید کمتر کسی این نام را نشنیده باشد. در واقع لخ نس نام دریاچه ای در اسکاتلند است که بخاطر وجود یک هیولا در آن معروفیت دنیای پیدا کرد. تصویری هم از این هیولای ناشناخته در اینترنت منتشر شد که بسیاری را به گمانی زنی ها در خصوص وجود یا عدم وجود چنین موجودی سوق داد.

با این حال رویت این هیولا فقط به این مکان خلاصه نشد و بعد ها افراد زیادی مدعی شدند که موجوداتی شبیه به هیولای لخ نس را در نقاط مختلف دنیا مشاهده نموده اند. در حالی که ادعای رویت چنین هیولایی در دریاچه لخ نس هم در هاله ای از ابهام است.

بیشتر بخوانید

یک یوتیوبر با استناد به تصاویری که به تازگی با یاری پهپاد از دریاچه تهیه نموده مدعی است این هیولا را مشاهده نموده است. ریچارد ماوُر انگلیسی در حال قایق رانی در دریاچه لخ نس اسکاتلند بود که این تصاویر را تهیه کرد. ریچارد که یک کانال ماجراجویی در یوتیوب دارد سرگرم دیدنی این تصاویر ثبت شده 4k بود که با دیدن صحنه ای عجیب شوکه شد.

این خلبان 54 ساله هیبت موجودی را مشاهده کرد که در نزدیک ساحل در حال شنا بود. او در مصاحبه با دیلی رکورد گفت: نمی توانم چیزی که دیدم را باور کنم. من بار ها این فیلم را دیدن کردم. نمی دانم آن چیست، اما شبیه به چیزی است که قبلا در دریاچه لخ نس دیده شده است.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 20 مهر 1400 بروزرسانی: 20 مهر 1400 گردآورنده: sabza.ir شناسه مطلب: 1765

به "رویت هیولای دریایی در اسکاتلند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رویت هیولای دریایی در اسکاتلند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید