سخت ترین تصمیم یحیی گل محمدی

به گزارش سبزا، امید عالیشاه که بعد از هفته ها نیمکت نشینی با تصمیم یحیی گلمحمدی جایگزین مهدی عبدی در خط حمله سرخ ها شد عملکرد درخشانی از خود به جا گذاشت تا در هفته های پایانی نیم فصل اول به بازیکن فیکس سرخ ها تبدیل گردد.

سخت ترین تصمیم یحیی گل محمدی

اما با بازگشت ترابی و حضور پهلوان و امیری جمع چپ های پرسپولیس در فاز هجومی به 4 بازیکن رسیده تا عملا شانس حضور عالیشاه در پست تخصص اش یعنی وینگر چپ به کمترین حد ممکن برسد. جایی که حتی وحید امیری هم مجبور به حضور در خط حمله شده است.

با این حال به نظر می رسد یحیی برای نیم فصل دوم برای قرار دادن مهدی ترابی در ترکیب خود مجبور به چند جابه جایی در ترکیب خود باشد که احتمالا دوباره شانس عالیشاه را برای حضور ثابت در ترکیب تیم کاهش خواهد داد. خصوصا اینکه عالیشاه در بازی های اخیر در کنار امیری قرار گرفته بود، اما اگر قرار به جذب مهاجم نوک برای پرسپولیس باشد انتخاب یحیی برای زوج مهاجم جدید وحید امیری خواهد بود. ضمن اینکه از حدود یک ماه دیگر عیسی آل کثیر مدعی اصلی حضور در خط حمله پرسپولیس هم بازخواهد گشت.

شاید عالیشاه را بتوان بدشانس ترین بازیکن آماده سال های اخیر پرسپولیس دانست. بازیکنی که در تمام 15 تیم لیگ رجحان می توانست فیکس باشد، اما در سال های اخیر همواره بهترین خرید سرخ ها در پست او صورت گرفته است. از وحیدامیری و ترابی گرفته تا احسان پهلوان. با این حال انصافا نیمکت نشین کردن کاپیتان دوم پرسپولیس در ادامه فصل یکی از سخت ترین تصمیمات یحیی خواهد بود. عالیشاه در تمام فصل های جابجایی چند مشتری دست به نقد داشته و باید منتظر ماند و دید با اضافه شدن ترابی که بازیکن مورد علاقه یحیی است کدام بازیکن از ترکیب پرسپولیس خارج خواهد شد.

خبرورزشی

منبع: فرارو
انتشار: 11 فروردین 1400 بروزرسانی: 11 فروردین 1400 گردآورنده: sabza.ir شناسه مطلب: 1470

به "سخت ترین تصمیم یحیی گل محمدی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سخت ترین تصمیم یحیی گل محمدی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید