گربه سیاه تیم ملی ایران را شکست دادیم، از یک اتفاق ناراحت هستم

به گزارش سبزا، به گزارش خبرنگاران، ملاقات برگشت تیم های ملی فوتبال ایران و بحرین با تصمیم مغرضانه کنفدراسیون فوتبال آسیا برای دومین بار در منامه برگزار گردید که این ملاقات با فزونی 3 بر صفر ایران به سرانجام رسید. سردار آزمون 54 و 61 و مهدی طارمی 79 برای ایران گل زدند.

گربه سیاه تیم ملی ایران را شکست دادیم، از یک اتفاق ناراحت هستم

دراگان اسکوچیچ در نشست خبری بعد از ملاقات ایران و بحرین در مورد این سوال که گل اول ایران در شرایط مشکوک به آفساید به ثمر رسید، گل هایی که زدید بازیکن محور بود و تاکتیک خاصی از تیم ایران ندیدیم، گفت: ما سه گل در این ملاقات به ثمر رساندیم و کیفیت خود را نشان دادیم. حتی اگر یک گل از آن کم کنیم، باز هم دو گل دیگر به ثمر رساندیم.

وی در ادامه در مورد اینکه داوری این بازی مشکل نداشت، گفت:خیر. به هرحال نمایندگان داوری از AFC هستند و ما آنچه که می خواستیم از لحاظ تاکتیکی اجرا کردیم.

وی در پاسخ به این سوال که تاکتیک تیم ملی ایران چه بود، گفت: تاکتیکی که انتخاب کردیم، نتیجه اش این بود که سه بر صفر این ملاقات را برده و از این پیروزی احساس غرور می کنیم.

اسکوچیچ در پاسخ به این سوال که انتظار چنین بازی را داشتید؟ گفت: قبلاً هم گفته بودم که تیم بحرین قابل احترام است و ما کوشش خیلی زیادی کردیم که برای ملاقات آماده شویم. نباید فراموش کنیم که تیم ملی ایران در رده بندی فیفا در صندلی خوبی واقع شده است و تیم قابل احترامی است.

سرمربی تیم ملی فوتبال در ادامه درباره این سوال که تفاوت بین نیمه اول و دوم چیست؟ اضافه کرد: در نیمه اول در بازی سازی کمی مشکل داشتیم. در نیمه دوم سعی کردیم با آوردن سامان قدوس کنترل میانه زمین را نگه داریم. چرا که سامان قدوس بازیکنی است که توپ را نگه می دارد و با مکثی که ایجاد می نماید، بازی را آرام و در بازی سازی به ما خیلی یاری کرد. در نیمه اول دفاع ها توپ های بی هدف و بلند می زدند که ما این را نمی خواستیم. در بازی سازی کمی مشکل داشتیم.

وی درباره تفاوت بازی ایران و هنگ کنگ و برد دلچسب برابر بحرین گفت: سبک بازی ما کاملاً متفاوت از بازی برابر هنگ کنگ بود و از قبل آماده این بازی بودیم و اینکه امروز را ترجیح می دهم از بردی تاریخی که به دست آوردم، لذت ببرم. برای اولین بار گربه سیاه تاریخ فوتبال ایران را در خاک خودش شکست دادیم.

سرمربی تیم ملی فوتبال در سرانجام در مورد بازی برابر کامبوج گفت: از فردا تمرکزما ن برای بازی مقابل تیم کامبوج خواهد بود.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 16 مرداد 1400 بروزرسانی: 16 مرداد 1400 گردآورنده: sabza.ir شناسه مطلب: 1692

به "گربه سیاه تیم ملی ایران را شکست دادیم، از یک اتفاق ناراحت هستم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گربه سیاه تیم ملی ایران را شکست دادیم، از یک اتفاق ناراحت هستم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید