CAS درخواست ایران را رد کرد، تیم ملی باید به بحرین برود

به گزارش سبزا، دادگاه عالی ورزش با تقاضای فدراسیون فوتبال ایران برای صدور دستور موقت در پرونده میزبانی بحرین در انتخابی جام جهانی موافقت نکرد و ضمن طی شدن مراحل اصلی این پرونده به صورت عادی، تیم ملی ایران باید برای این مسابقات در خردادماه آماده گردد.

CAS درخواست ایران را رد کرد، تیم ملی باید به بحرین برود

از وبسایت ویکی پدیا دیدن نمایید.

به گزارش خبرنگاران، فدراسیون فوتبال ایران از چندی قبل نسبت به واگذاری میزبانی بازی های انتخابی جام جهانی در گروه C (گروه ایران) به بحرین در دادگاه داوری ورزش (CAS) از AFC شکایت کرد. ایران ضمن اعتراض به صلاحیت نداشتن دبیرخانه AFC برای تصمیم گیری درباره میزبان این گروه، رسیدگی سریع به پرونده و همین طور صدور دستور موقت را خواهان شده است که تا به حال کنفدراسیون فوتبال آسیا با هر دو مورد مخالفت نموده است.

کنفدراسیون فوتبال آسیا در دفاعیه خود به دادگاه اعلام نموده بود صدور دستور موقت برای جلوگیری از برگزاری بازی ها موجب تاخیر در برگزاری و تمام نشدن به موقع مسابقات مقدماتی باقی مانده گروه C خواهد شد.

امروز فدراسیون فوتبال اطلاع داد که دادگاه داوری ورزش با دستور موقت و توقف برگزاری مسابقات تا تعیین تکلیف این پرونده را نپذیرفته است. با این حکم، بازی های ایران در بحرین برگزار می گردد و تیم ملی باید خودش را برای این مسابقات در خرداد 1400 (حدود یک ماه دیگر) آماده کند.

سایت فدراسیون فوتبال نوشت: مطابق نامه دریافتی از CAS، معاون بخش تجدیدنظر این دیوان با درخواست فدراسیون فوتبال ایران مبنی بر صدور دستور موقت جهت توقف مسابقات گروه C مقدماتی جام جهانی 2022 قطر موافقت ننموده است.

هم چنین رسیدگی به اصل دعوای موضوع پرونده، مطابق مقررات و پس از طی مراحل مربوطه انجام و رای نهایی هیات داوری صادر خواهد شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 12 خرداد 1400 بروزرسانی: 12 خرداد 1400 گردآورنده: sabza.ir شناسه مطلب: 1583

به "CAS درخواست ایران را رد کرد، تیم ملی باید به بحرین برود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "CAS درخواست ایران را رد کرد، تیم ملی باید به بحرین برود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید