استعفای انصاری فرد از ریاست کمیته فنی و توسعه فوتسال بعد از انتصاب ساکت

به گزارش سبزا، رئیس کمیته فنی و توسعه فوتسال و فوتبال ساحلی به دنبال انتصاب محمدرضا ساکت به عنوان عضو این کمیته از سمت خود استعفا کرد.

استعفای انصاری فرد از ریاست کمیته فنی و توسعه فوتسال بعد از انتصاب ساکت

به گزارش خبرنگاران، محمدحسن انصاری فرد دقایقی بعد از انتصاب محمدرضا ساکت به عنوان عضو کمیته فنی و توسعه فوتسال و فوتبال ساحلی ضمن تقدیر از کوشش های پرسنل سازمان لیگ و خداحافظی و حلالیت طلبی از آنها با ارسال نامه ای به مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال از سمت خود به عنوان رئیس کمیته فنی و توسعه فوتسال و فوتبال ساحلی و ریاست سازمان لیگ فوتسال استعفا کرد.

متن نامه استعفای انصاری فرد به رئیس فدراسیون فوتبال که در آن بر استعفای بدون بازگشت تأکید شده است، به توضیح زیر است:

ریاست محترم فدراسیون فوتبال

جناب آقای تاج

با سلام

احتراماً به رغم کوشش شبانه روزی به اتفاق مجموعه همکاران در کمیته فنی و توسعه فوتسال و فوتبال ساحلی و سازمان لیگ حرفه ای و تحولات بسیاری که ایجاد شده است، پیرو پیغام ارسالی در مورخ بیست ودوم تیرماه در واتس اپ که صادقانه و صراحتاً به جنابعالی عنوان کردم در صورت انتصاب آقای ساکت به عضویت کمیته فنی ناچار به قطع همکاری خواهم بود، اکنون با توجه به اینکه حکم انتصاب ایشان به عنوان عضو کمیته فنی و توسعه امروز به بنده ابلاغ شده است، استعفای خود را از ریاست سازمان لیگ حرفه ای و کمیته فنی فوتسال و فوتبال ساحلی اعلام می دارم. افسوس می خورم چرا روند و ساختار خوبی که شکل گرفته و زحماتی که مجموعه فوتسال متحمل شدند به جای تقویت مدیران آن با تضعیف صندلی آنها و ورود افراد غیرمتخصص با مخاطراتی روبرو شد.

ضمن عذرخواهی از خانواده بزرگ فوتسال و فوتبال ساحلی و حلالیت طلبی از همه همکاران در کمیته فنی فوتسال و فوتبال ساحلی، سازمان لیگ فوتسال و فدراسیون فوتبال، باشگاه ها، مدیران، مربیان و ورزشکاران، اهالی رسانه، هیئت ها و دیگر دلسوزان بر استعفای بدون بازگشت خود تأکید نموده و اگر عمری باقی بود در سال های آینده سایر گلایه ها از کم لطفی ها و کارشکنی هایی که طی هفته های اخیر صورت گرفت تا عرصه بر بنده تنگ گردد را در میان خواهم گذاشت. در نهایت صداقت و حسن نیت صرفاً به این نکته بسنده می کنم که با توجه به واگذاری مسئولیت های متعدد به بعضی افراد، دورنمای خوبی برای آینده فدراسیون نمی بینم و آرزو می کنم که با بازنگری، شاهد شایسته سالاری و استفاده از متخصصین برای پیشبرد امور و موفقیت فوتبال و فوتسال و فوتبال ساحلی کشورمان باشیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 19 شهریور 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: sabza.ir شناسه مطلب: 261

به "استعفای انصاری فرد از ریاست کمیته فنی و توسعه فوتسال بعد از انتصاب ساکت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استعفای انصاری فرد از ریاست کمیته فنی و توسعه فوتسال بعد از انتصاب ساکت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید