اطلاعیه محیط زیست درباره آخرین وضع مصدومان واژگونی اتوبوس خبرنگاران

به گزارش سبزا، تهران (پانا) - سازمان حفاظت محیط زیست با صدور اطلاعیه ای ضمن تسلیت مجدد به خانواده های محترم یاسینی و کریمی - خبرنگاران فقید ایرنا و ایسنا - آورده است: درمان چهار خبرنگار در بیمارستان امام خمینی ارومیه ادامه دارد و به محض بروز تغییر در شرایط بهبودی این عزیزان مراتب به استحضار عموم خواهد رسید.

اطلاعیه محیط زیست درباره آخرین وضع مصدومان واژگونی اتوبوس خبرنگاران

در اطلاعیه سازمان حفاظت محیط زیست آمده است: پس از رخداد دردناک واژگونی اتوبوس در جهت پیرانشهر به نقده، تمامی مصدومان ابتدا برای دریافت خدمات اورژانسی به نقده و پس از آن با هماهنگی استاندار محترم جهت چکاپ و درمان تکمیلی با ماشین های امدادی و بالگرد به بیمارستان امام خمینی(ره) ارومیه منتقل شدند.

از میان مصدومان، خوشبختانه 17 همکار عزیز به صورت سرپایی درمان و به هتل منتقل شدند. پنج همکار گرامی هم به دلیل شدت جراحات در همین بیمارستان بستری شدند.

ظهر روز پنجشنبه (3 تیر) با هماهنگی سازمان حفاظت محیط زیست و نهاد ریاست جمهوری، خبرنگاران محترم و پیکر دو جانباخته این حادثه تلخ با پروازی اختصاصی به تهران منتقل شدند. مراسم تشییع پیکر دو عزیز از دست رفته هم صبح روز جمعه (4 تیر) با هماهنگی دستگاه های ذیربط در بهشت زهرا انجام پذیرفت و پیکر دو خبرنگار فقید در قطعه نام آوران به خاک سپرده شد.

لازم به ذکر است، از میان پنج مصدوم بستری شده در ارومیه هم یکی از همکاران عزیز پس از خاتمه درمان عصر جمعه به تهران منتقل شد و درمان چهار عزیز دیگر هم در بیمارستان امام خمینی ارومیه ادامه دارد و به محض بروز تغییر در شرایط بهبودی این عزیزان، مراتب به استحضار عموم خواهد رسید.

هم چنین با هماهنگی سازمان حفاظت محیط زیست، از صبح شنبه خبرنگاران محترم آسیب دیده جهت چکاپ و دریافت خدمات درمانی و روانشناسی به بیمارستان پارس تهران معرفی شده اند و ارائه خدمات درمانی به این عزیزان زیر نظر نمایندگان سازمان تا زمان مورد نیاز ادامه خواهد شد.

سازمان حفاظت محیط زیست ضمن عرض تسلیت مجدد خدمت خانواده های محترم داغدار و هم چنین خبرنگاران عزیز حادثه دیده تاکید می کند که از هیچ تلاشی در راستای کاهش آلام این عزیزان دریغ نخواهد کرد و تمام تلاش خود برای جبران خسارت های مادی و معنوی به خبرنگاران تلاشگر حوزه محیط زیست کشور به کار خواهد بست.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 7 مرداد 1400 بروزرسانی: 7 مرداد 1400 گردآورنده: sabza.ir شناسه مطلب: 1676

به "اطلاعیه محیط زیست درباره آخرین وضع مصدومان واژگونی اتوبوس خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اطلاعیه محیط زیست درباره آخرین وضع مصدومان واژگونی اتوبوس خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید