بازار هند میزبان شیشه های تقویت شده با فناوری نانو

به گزارش سبزا، به گزارش خبرنگاران به نقل از ستاد توسعه فناوی نانو، بازار هند میزبان شیشه های تقویت شده با فناوری نانو خواهد بود. شرکت سی باند سیستمز با یکی از شرکت های هندی برای توزیع محلول تقویت کننده شیشه با استفاده از فناوری نانو وارد همکاری شده است.

بازار هند میزبان شیشه های تقویت شده با فناوری نانو

جهت دریافت مشاوره خدمات چاپ اختصاصی کاتالوگ از بهترین و مجربترین طراحان کشور همراه ما باشید. از طراحی تا چاپ کاتالوگ های تبلیغاتی حرفه ای را با بهترین قیمت از ما بخواهید.

شرکت سی باند سیستمز (C-Bond Systems) یکی از شرکت های فعال در حوزه تقویت شیشه با استفاده از فناوری نانو است. این شرکت اعلام نمود به تازگی با شرکت کوانترون بیزینس تک سلوشنز همکاری شروع نموده است تا محصولات خود را به صورت آنلاین توسط این شرکت در بازار هند توزیع کند. این شرکت در حال حاضر سفارش اولیه در حدود 50 هزار دلار دریافت نموده است.

C-Bond NanoShield™ با نفوذ به سطح شیشه و ترمیم نقص ها و آسیب های میکروسکوپی که به صورت تصادفی در سطح شیشه ها توزیع شده اند، موجب محافظت از شیشه می گردد. این محصول به صورت مستقیم روی سطح شیشه اسپری و سپس با استفاده از دستگاهی از روی سطح پاک می گردد. فرایند تقویت بلافاصله پس از اعمال پوشش شروع می گردد.

سی باند سیستمز برای تقویت شیشه از فناوری آمولوسیون نانویی استفاده می نماید، فناوری که این شرکت در حال ثبت پتنت مربوط به آن است. استفاده از این فناوری می تواند مقاومت در برابر ضربه را در شیشه ها افزایش دهد. این فناوری موجب بروز رفتار آب گریزی در شیشه ها می گردد در نتیجه استفاده از این فناوری روی شیشه های خودرو می تواند موجب بهبود دید راننده در شرایط آب وهوایی مرطوب گردد.

اسکات سلورمن، مدیرعامل شرکت سی باند سیستمز می گوید: حضور بین المللی ما در حال رشد است و ما همچنان به همکاری با توزیع کنندگان در سراسر دنیا ادامه می دهیم تا ارزش این محصول را به شرکت ها نشان دهیم. این محصول یک مکمل عالی برای خودروها است.

شرکت سی باند سیستمز با ثبت 23 پتنت، فناوری تقویت شیشه با استفاده از فناوری نانو را برای خود محفوظ نموده است. محلول تولیدی این شرکت خواص مکانیکی شیشه را بهبود داده و موجب برطرف نواقص میکروسکوپی شیشه می گردد.

چندی پیش این شرکت اعلام نمود که از فناوری C-Bond NanoShield™ برای محافظت از شیشه های خودرو 54 Tesla X استفاده نموده و نتایج مثبتی دریافت نموده است. این کار به صورت آزمایشی و در یک مطالعه مستقل در هلند اجرا شده است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 13 اسفند 1398 بروزرسانی: 7 اردیبهشت 1400 گردآورنده: sabza.ir شناسه مطلب: 725

به "بازار هند میزبان شیشه های تقویت شده با فناوری نانو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازار هند میزبان شیشه های تقویت شده با فناوری نانو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید