باشگاه پرسپولیس: برابر بیانیه توهین آمیز باشگاه استقلال خویشتنداری می کنیم، امیدواریم با اقدامات تنش زا برخورد لازم صورت گیرد

به گزارش سبزا، همان طور که پیش بینی می شد باشگاه پرسپولیس به بیانیه اخیر باشگاه استقلال واکنش نشان داد، البته با لحنی آرام تر و به زعم مسئولان این باشگاه با خویشتنداری.

باشگاه پرسپولیس: برابر بیانیه توهین آمیز باشگاه استقلال خویشتنداری می کنیم، امیدواریم با اقدامات تنش زا برخورد لازم صورت گیرد

به گزارش سبزا، باشگاه پرسپولیس در این رابطه بیانیه ای صادر نموده که در آن آمده است:

1- پرسپولیس در سایه لطف الهی، درایت کادر فنی، زحمات و همت سرخ های باغیرت و مجموعه تیم و باشگاه و اتحاد و همدلی ستودنی طرفداران و پیشکسوتان در حمایت از تیم، دربی دیگری را به رغم اشتباهات داوری به سود خود و به کام طرفدارانش انتها داد. اکنون نیز تمام تمرکز خود را برای رجحان مقابل دو تیم مدعی دیگر گذارده است و تردیدی نیست که طرفداران با درک این شرایط برای بازی روز پنجشنبه مقابل سپاهان حمایت همه جانبه و پرشور خود را از تیم محبوب شان دریغ ننموده و تا فرصت باقیمانده برای تهیه بلیت اقدام خواهند کرد. طرفداران پرسپولیس به خوبی می دانند پیروزی در دو بازی شش امتیازی بعدی از چه اهمیتی برخوردار است و بایستی از شرایط میزبانی مقابل سپاهان نهایت بهره را برد.

2- با توجه به اتفاقات تلخ اتفاق افتاده در بازی های فصل گذشته بین پرسپولیس و سپاهان ، امیدواریم یک بازی جوانمردانه و تماشاگرپسند، به دور از هرگونه حاشیه را ببینیم و از طرفداران دعوت می کنیم فقط به تشویق تیم محبوب خود پرداخته و بی توجه به حاشیه ها تا دقیقه 90 از کادرفنی با درایت و بازیکنان باغیرت تیم محبوب خود حمایت و احترام تیم میهمان و تیم داوری را حفظ نمایند.

3- باشگاه پرسپولیس در راستا تکرار قهرمانی های متوالی تمرکز خود را برای این هفته، روی رقابت در صدر جدول و بازی با سپاهان گذاشته و برای حفظ تمرکز و آرامش خود، همچنین به احترام خانواده بزرگ ورزش و فوتبال کشور و برای پرهیز از ایجاد تنش های کاذب که هدف مسئولان ورزش و فوتبال کشور است، پاسخی به اطلاعیه تند و توهین آمیز باشگاه استقلال نمی دهد.

باشگاه پرسپولیس پاسخگویی به این قبیل اطلاعیه ها که با بی احترامی، ادبیات نامناسب و زننده همراه بوده را دور از شأن خود می داند. همچنین به عنوان مجموعه ای که اهداف و برنامه های مهمتری داریم، نمی توانیم خود را درگیر چنین مسائلی کنیم. تنها به یادآوری این نکته بسنده می کنیم که باشگاه استقلال با اختصاص ندادن حتی یک قطعه بلیت به باشگاه پرسپولیس برای دربی، بداخلاقی کرد.

همچنین دست اندرکاران این باشگاه مکرر به اظهارنظر درباره مسائل مرتبط با پرسپولیس پرداختند که متأسفانه برخورد لازم صورت نگرفت. حال نیز باشگاه پرسپولیس به رغم فرافکنی ها و جملات تند به کار رفته در این اطلاعیه خویشتنداری نموده و به منظور حفظ آرامش در فضای فوتبال پاسخی در رسانه ها نداده و بسنده می کنیم به ذکر این مطلب که آنچه مطرح و ادعا شد، فرافکنی محض بعد از ناکامی در دربی و وارونه جلوه دادن حقایق است.

باشگاه پرسپولیس مستندات خود را به ریاست محترم فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ که تأکید بر پرهیز از بیانیه نویسی باشگاه ها در پاسخ به یکدیگر داشته اند، ارائه نموده و امیدواریم با این اقدامات تنش زا و توهین آمیز برخورد لازم صورت گیرد. ما هنوز اختصاص ندادن حتی یک قطعه بلیت مسابقه ای که خود یک طرف آن بوده ایم به باشگاه، تیم و پیشکسوتان پرسپولیس که در تاریخ دربی ها سابقه نداشته است را فراموش ننموده ایم. حال نیز در پی این اطلاعیه توهین آمیز متأسفیم که در باشگاه استقلال چنین رویه ای حاکم شده و فراموش نموده اند که سرخابی ها در عین رقابت همیشه اخلاق مدار بوده و حرمت هم را در اوج رقابت های دیدنی حفظ نموده اند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 8 آبان 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: sabza.ir شناسه مطلب: 409

به "باشگاه پرسپولیس: برابر بیانیه توهین آمیز باشگاه استقلال خویشتنداری می کنیم، امیدواریم با اقدامات تنش زا برخورد لازم صورت گیرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "باشگاه پرسپولیس: برابر بیانیه توهین آمیز باشگاه استقلال خویشتنداری می کنیم، امیدواریم با اقدامات تنش زا برخورد لازم صورت گیرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید