برگزاری اولین مجمع عمومی شورای ائتلاف نیرو های انقلاب اسلامی

به گزارش سبزا، اولین مجمع عمومی شورای ائتلاف نیرو های انقلاب اسلامی در شهرستان کرمانشاه با حضور چشمگیر جوانان و فعالین سیاسی و اجتماعی برگزار گردید.

برگزاری اولین مجمع عمومی شورای ائتلاف نیرو های انقلاب اسلامی

از سفر با تور سریلانکا به یکی از زیباترین کشورهای آسیایی سفر کنید و از شهرهای زیبای کلمبو و بنتوتا دیدن کنید.

به گزارش اولین مجمع عمومی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در شهرستان کرمانشاه عصر امروز با استقبال گسترده اعضاء و فعالین سیاسی و اجتماعی در سالن اجتماعات دانشکده پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی برگزار گردید.

علی رضا دودمان نایب رییس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در استان کرمانشاه گفت: در زمان پیغامبر بسیاری از صحابه بدون چشم داشت مسائل اقتصادی در کنار پیغامبر خدا حضور داشتند و جهاد کردند اما هرچقدر از زمان ایشان فاصله گرفتیم، شاهد تبعیض ها و ناعدالتی هستیم.

او اضافه نمود: جهان طلبی و خواصه خواهی بدل به یکی از آفات بعد از صدر اسلام شد و نهایتا موجب شد که هزار ماه بنی امیه بر امورات مسلمین مسلط باشند و انحرافات جدی و عمیقی ایجاد نمایند.

نایب رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان کرمانشاه، ادامه داد: پس از انقلاب اسلامی نیز چنین شرایطی برای کشور ایجاد شد، در ابتدا بسیاری از دولت مردان و شکل کابینه آنان تفاوتی با زندگی و حالات مردم عادی نداشت و واقعاً مردم را ولی نعمت خود می دانستند، اما هرچقدر از زمان انقلاب فاصله گرفتیم، بعضی ها دچار آفت جهان طلبی شدند. اما حالا وقت آن رسیده که جوانان معتقد انقلابی وارد عرصه سیاست و مدیریت کشور شوند.

او اضافه نمود: شورای ائتلاف با دو رویکرد پا به عرصه گذاشته است، یکی وحدت بین نیروهای انقلاب و اجماع بین آنها و همچنین مردمی کردن فرایند انتخاب کاندیداها را رویکردهای این شورا است.

دودمان اضافه نمود: گام اول شورا انتخابات مجلس و انتخاب نماینده های رده های انقلابی و گام بعدی انتخابات ریاست جمهوری است.

دودمان با بیان اینکه کوشش شده 50 درصد اعضای شورا جوانان باشند، گفت: محور و استراتژییست های این شورا باید جوانان باشند.

او اعلام کرد: ساختار فعلی شورا یک ساختار کاملا مردم سالار است و بر پایه مردم و نیروهای انقلابی بنا شده است عرصه انتخابات به گونه ای شده بعضی ها به دلیل عدم پشتوانه اقتصادی قوی نمی توانند در انتخابات شرکت نمایند، این شرایط باید تغییر کند و شورای ائتلاف به دنبال تغییر همین دست مسائل است.

انتهای پیغام/ز

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 1 بهمن 1398 بروزرسانی: 18 مهر 1399 گردآورنده: sabza.ir شناسه مطلب: 608

به "برگزاری اولین مجمع عمومی شورای ائتلاف نیرو های انقلاب اسلامی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزاری اولین مجمع عمومی شورای ائتلاف نیرو های انقلاب اسلامی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید