جواب تمام سوال هایتان اینجاست!جادوی بزرگ

به گزارش سبزا، برخی از کتاب ها را در اوقات سرگرمی می خوانیم و ما را سرگرم می نمایند. برخی از کتاب ها به ما آگاهی می دهند. کتاب هایی هم هستند که به هزاران سوال در ذهن ما پاسخ می دهند. این دسته از کتاب ها با ذهن و احساسات ما ارتباط برقرار می نمایند و زندگیمان را متحول می نمایند. در هر صورت به افرادی که قصد پیشرفت در زندگی دارند، توصیه می گردد این کتاب ها را از دست ندهند. با ما همراه باشید تا در این مطلب سه کتاب که به بسیاری از سوالات ذهن شما پاسخ می دهند را معرفی کنیم.

جواب تمام سوال هایتان اینجاست!جادوی بزرگ

ده راز موفقیت و آرامش درونی

کتاب صوتی ده راز موفقیت و آرامش درونی نوشته وین دایر است که با ترجمه شقایق قندهاری و خوانش دانیال معنوی منتشر شده است. این کتاب برای افرادی ست که تصمیم گرفته اند آگاهانه راستا زندگی خود را معین نمایند و با یاری این کتاب کوچک به موفقیت و آرامش خواهند رسید.

کتاب ده راز موفقیت و آرامش درونی به صورت مشروح ده راه را در قالب برنامه ای روزانه و کاملاً عملی ارائه می نماید، برنامه ای که احساس ضعف و بی کفایتی را از زندگی افراد حذف می نماید. برای شروع، اگرچه چندان ساده نیست، اما بر آن باشید تا ذهنی داشته باشید که پذیرای همه چیز است و به هیچ چیز وابسته نیست.

قوانین زندگی

کتاب صوتی قوانین زندگی نوشته ریچارد تمپلار است که با ترجمه مهدی قراچه داغی و خوانش دانیال معنوی منتشر شده است. تمپلار قوانین زندگی را پنج دسته تقسیم می نماید: شما، همسر شما، خانواده شما، معاشران اجتماعی شما (شامل همکاران و دوستان و پایان جهان. و این ها را پنج دایره ای می داند که به طور ناخودآگاه پیرامون خود رسم می کنیم.

تامپلار معتقد است برای تک تک ما این این قوانین باید به شکلی تطبیق داده شوند که شرایط تربیتی، سن و موقعیت ما را لحاظ نمایند. او هر فردی را احتیاجمند معیارهای شخصی می داند تا بر اساس آن رفتار کند و این ها را از شخصی تا شخص دیگر متغیر و برخورداری از آن ها را بسیار پراهمیت می داند. در واقع بدون داشتن این معیارها نمی توانیم درباره کارمان آنالیز کنیم. و برعکس با داشتن آن ها می توانیم به یک کانون محکم برسیم. نقطه ای که هر گاه بخواهیم بتوانیم به آن مراجعه کنیم و از نو نیرو بگیریم.

این ها ملاک ها و معیارها برای رسیدن به پیشرفت و ترقی شخصی هستند. اما موضوع صرفاً درباره معیار نیست؛ بلکه سبک شدن، تفریح داشتن و از زندگی لذت بردن هم مطرح است.

جادوی بزرگ

کتاب صوتی جادوی بزرگ نوشته الیزابت گیلبرت است که با ترجمه شهلا ثریاصفت و خوانش تینا میرکریمی منتشر شده. این کتاب شماره یک پرفروش ترین های نیویورک تایمز است. الیزابت گیلبرت در کتاب جادوی بزرگ با همان سبک انگیزاننده و آموزنده خود به موضوع خلاقیت پرداخته است و با پرداختن به طبیعت رازآلود الهام بخش، از ما می خواهد تا با آغوش باز، از کنجکاوی هایمان استقبال کنیم.

گیلبرت در این کتاب به ما نشان می دهد که چگونه با چیزهایی که بیش از همه به آن ها عشق می ورزیم و چیزهایی که بیش از همه از آن ها می ترسیم برخورد کنیم. او نگرش ها، روش ها و عادت هایی را مورد بحث قرار می دهد که برای داشتن یک زندگی خلاقانه احتیاج داریم.

گیلبرت، خاطرات و تجربیات خود را در مواجهه با مسائلش در زندگی و مخصوصاً روزهایی که سعی می کرد راه های خوبی برای بهتر نوشتن و ایجاد خلاقیت های بیشتر پیدا کند، برای ما نقل می نماید. او با زبانی ساده و کاملاً ملموس سعی می نماید به ما راهکارهایی برای بهتر زندگی کردن و استفاده از خلاقیت، ناامیدنشدن و همچنین پیگیری و کوشش بیشتر در رویارویی با مسائل و البته نترسیدن از مسائل در زندگی بدهد.

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 18 مرداد 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: sabza.ir شناسه مطلب: 235

به "جواب تمام سوال هایتان اینجاست!جادوی بزرگ" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جواب تمام سوال هایتان اینجاست!جادوی بزرگ"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید