خبرنگاران شرایط کرونایی هفت شهرستان مازندران زرد شد

به گزارش سبزا، ساری - خبرنگاران - شرایط کرونایی هفت شهرستان مازندران بر اساس تازه ترین ارزیابی نرم افزار ماسک متعلق به وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی زرد شده است و هیچ نقطه ای از استان هم دیگر قرمز نیست.

خبرنگاران شرایط کرونایی هفت شهرستان مازندران زرد شد

به گزارش خبرنگاران ، طبق این ارزیابی که مربوط به روز سوم بهمن ماه است ، هم اکنون شرایط کرونایی شهرستان های گلوگاه ، میاندرود ، سیمرغ ، سوادکوه شمالی ، سوادکوه ، عباس آباد و کلاردشت زرد است.

پیش از این شرایط سوادکوه قرمز و بقیه 6 شهرستان هم نارنجی بود.

نقشه رنگ بندی کرونایی نرم افزار ماسک همچنین نشان می دهد که شرایط بقیه 15 شهرستان مازندران هم اکنون نارنجی است.

پیش از این شرایط 10 شهرستان مازندران شامل ساری ، قائمشهر ، آمل ، فریدونکنار ، بابل ، جویبار ، تنکابن ، رامسر ، نکاء و سوادکوه قرمز بود.

مازندران طی 2 هفته گذشته تنها استان کشور با نقاط قرمز کرونایی بود.

براساس نقشه رنگ بندی نرم افزار ماسک همچنین در حال حاضر شرایط 17 شهرستان در کشور نارنجی است که از تعداد 15 شهرستان مربوط به مازندران است. لاهیجان در گیلان و بندرگز در استان گلستان 2 شهرستان دیگری هستند که شرایط کرونایی نارنجی دارند.

بر اساس اعلام وزارت بهداشت ، مازندران به خاطر برنامه ریزی های مدیریت استانی مقابله با کرونا دیرتر از سایر نقاط کشور وارد پیک موج سوم شد و به همین دلیل هم دیرتر در حال خروج از این پیک است.

طبق آخرین گزارش دانشگاه علوم پزشکی مازندران و بابل هم اکنون یکهزار و 340 بیمار مبتلا به کووید 19 در بیمارستان های استان بستری هستند.

منبع: ایرنا
انتشار: 2 اسفند 1399 بروزرسانی: 2 اسفند 1399 گردآورنده: sabza.ir شناسه مطلب: 1390

به "خبرنگاران شرایط کرونایی هفت شهرستان مازندران زرد شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران شرایط کرونایی هفت شهرستان مازندران زرد شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید