دولت کانادا به تازگی برنامه ای را برای کاهش کربن موجود در سوخت مایع شروع نموده است

به گزارش سبزا، به گزارش خبرنگاران و به نقل از سی تیوی نیوز، طبق نظرسنجی اخیرNanos ، 41 درصد کانادایی ها اظهار نگرانی کردند که گرم شدن کره زمین بر زندگی و سلامت آنها تأثیر منفی خواهد گذاشت. در این میان، زنان بیشتر از مردان نگران تأثیر تغییرات آب و هوایی بودند.

دولت کانادا به تازگی برنامه ای را برای کاهش کربن موجود در سوخت مایع شروع نموده است

در این نظرسنجی، حدود 43 درصد جوانان بین 18 تا 34 سال اظهار داشتند که سلامتی آنها با گرم شدن کره زمین و افزایش گازهای گلخانه ای به خطر خواهد افتاد. این آمار در میان افراد 35 تا 54 سال، و بعلاوه افراد 55 سال به بالا، حدود 40 درصد بود.

به علاوه، از پاسخ دهندگان پرسیده شد که آیا با توجه به افزایش قیمت بنزین، هزینه های خود را برای سایر ملزومات کاهش خواهند داد یا خیر. دولت فدرال اخیراً برنامه ای را برای کاهش اندازه کربن موجود در سوخت های مایع مانند بنزین و گازوئیل در نظر گرفته، که باعث کاهش فراوری گازهای گلخانه ای خواهد شد. به طور میانگین، کمتر از 30 درصد کانادایی ها اظهار داشتند که در زمستان پیش رو، در هزینه های خود صرفه جویی خواهند کرد. در این میان، زنان بیشتر از مردان مایل به کاهش مخارج خود بودند.

در نهایت، این نظرسنجی اندازه تمایل کانادایی ها به دریافت یاری های خارج از کانادا برای کاهش تأثیرات گازهای گلخانه ای را سنجید. حدود 60 درصد افراد نسبت به این یاری ها امیدوار بوده و حمایت خود را نشان داده اند.

منبع: خبرکانادا
انتشار: 20 آذر 1400 بروزرسانی: 20 آذر 1400 گردآورنده: sabza.ir شناسه مطلب: 1829

به "دولت کانادا به تازگی برنامه ای را برای کاهش کربن موجود در سوخت مایع شروع نموده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دولت کانادا به تازگی برنامه ای را برای کاهش کربن موجود در سوخت مایع شروع نموده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید