زنان از این 7 مرد متنفر هستند

به گزارش سبزا، نوع رفتار و گفتار شما باعث می گردد که یک زن شما را دوست داشته باشد یا از شما متنفر گردد.

زنان از این 7 مرد متنفر هستند

مردهایی که اصلا نمی خندند یا به ندرت می خندند، مثل یک عطسه کوچولو که ناگهان از دهان شان در برود. این احساس را به شما می دهند که از شما نفرت دارند یا اصلا اهل سرگرمی و شوخی نیستند، که در هر دو صورت غیر قابل تحمل هستند. در این مطلب از خبرنگاران به ویژگی های بد مردان از نگاه زنان می پردازیم.

ویژگی های بد مردان از نگاه زنان

زندگی کردن با یک مرد بد می تواند بسیار عذاب آور باشد. در نتیجه، بهتر است قبل از ازدواج عجله نکنید و برای شناخت فرد مقابل خود زمان کافی بگذارید.

مردهایی که هیچ سوالی در خصوص شما نمی پرسند چون اصلا اهمیتی نمی دهند

برخی مردان هستند که از زمین و زمان حرف می زنند و در خصوص هر چیز با ربط و بی ربطی از شما سوال می نمایند و حتی جواب تمام پرسش های شما را می دهند، درست مثل اینکه با آن ها مصاحبه می کنید، اما هیچ سوالی در خصوص خودتان نمی نمایند و به خوبی نشان می دهند که اصلا اهمیتی نمی دهند شما چه کسی هستید و چه ویژگی ها و شخصیت و شرایطی دارید. برای اینکه رابطه عاطفی خوبی داشته باشید به مطلب آیا فقط عشق برای ازدواج کافی است؟ سر بزنید.

مردهایی که وسط حرف های شما به گوشی شان نگاه می نمایند

شما حرف می زنید و فکر می کنید او حواسش کاملا به شماست، اما گرما گرم تبادل نظری تان، به گوشی اش نگاه می نماید و عملا اعلام می نماید که اهمیتی به حرف های شما و حضورتان نمی دهد.

عبوس بودن از ویژگی های بد مردان از نگاه زنان

مردهایی که اصلا نمی خندند یا به ندرت می خندند، مثل یک عطسه کوچولو که ناگهان از دهان شان در برود! این احساس را به شما می دهند که از شما نفرت دارند یا اصلا اهل سرگرمی و شوخی نیستند، که در هر دو صورت غیر قابل تحمل هستند.

مردهایی که وقتی با آن ها حرف می زنید، هر جایی را نگاه می نمایند غیر از شما

این سناریو حتی خنده دار هم هست. شما با او حرف می زنید و چشمان او مدام این طرف و آن طرف می چرخد. انگار کسی را پشت سر شما می پاید یا لنز در چشمش جابجا شده و اذیتش می نماید، مشکل چیست؟ آیا نمی تواند بیشتر از 30 ثانیه به شما نگاه کند؟ از حرف زدن شما خوشش نمی آید یا اصلا حوصله تان را ندارد.

مردهایی که بی وقفه در خصوص موضوع بی اهمیتی حرف می زنند

درست است که این مرد عاشق کارش است، در تمرینات بدنسازی اش پیشرفت فوق العاده ای داشته یا با خاطرات دوران دانشجویی اش زندگی می نماید. اما اگر شما هیچ علاقه ای به شنیدن این حرف ها ندارید چرا او باید بی وقفه در خصوصشان حرف بزند؟ اگر موضوعی که مطرح می نماید مورد علاقه شما باشد خیلی هم عالیست که درباره اش تبادل نظر کنید اما اگر عادت نموده که وقتی پیش شماست همواره از چیزهایی حرف بزند که فقط برای خودش جالب هستند، احساس ناخوشایندی در شما ایجاد خواهد نمود.

اهمیت ندادن به نظافت شخصی از ویژگی های بد مردان از نگاه زنان

درست است که بدن هرکسی، بوی خاص خودش را دارد و هیچ کس هم کامل و بی عیب نیست، اما برخی از مردها انگار با بهداشت فردی غریبه هستند. حوصله دوش گرفتن و مسواک زدن ندارند و فقط می خواهید هر چه زودتر از پیش آن ها فرار کنید.

مردهایی که به شما می گویند: تو مثل زن های دیگر نیستی چون …

هر چیزی که جای خالی جمله بالا را پر کند همواره دردناک است، چون همه زن ها لزوما باهوش، پولدار یا زیبا نیستند، چون اساسا همه قرار نیست ایده آل باشند. شما به مقدار خودتان خوب و زیبا و باهوش هستید و هیچ کس حق ندارد شما را با همه زن های دیگر مقایسه کند.

پیشنهاد مطالعه: مطلب علل گرایش به ازدواج موقت یا صیغه چیست؟ را بخوانید.

منبع: پیام دلتا
انتشار: 10 شهریور 1401 بروزرسانی: 10 شهریور 1401 گردآورنده: sabza.ir شناسه مطلب: 2071

به "زنان از این 7 مرد متنفر هستند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زنان از این 7 مرد متنفر هستند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید