سجادی: کمیته المپیک حمایت های لازم از کاراته را خواهد داشت

به گزارش سبزا، به گزارش خبرنگاران، در ادامه بازدیدهای سرپرست کاروان اعزامی به بازی های المپیک به توکیو، عصر امروز نصرالله سجادی همراه با محسن رضوانی عضو هیئت اجرایی کمیته ملی المپیک، پیمان فخری رئیس مرکز نظارت بر تیم های ملی، فرید فتاحیان مدیرامور بین الملل و محمود عبداللهی مدیر روابط عمومی از اردوی تیم ملی کاراته در آکادمی ملی المپیک دیدن کردند.

سجادی: کمیته المپیک حمایت های لازم از کاراته را خواهد داشت

در این بازدید شهرام هروی سرمربی تیم ملی کاراته گفت: در حال حاضر اردوی خوبی را پشت سر می گذرانیم البته رقابت های پرتغال به خاطر کرونا برگزار نشد و مسابقات آذربایجان هم تغییر کرد. قرار است ورزشکاران به رقابت های استانبول بروند و بعد از آن مسابقات مراکش و فرانسه را داریم.

وی افزود: ملی پوشان شرایط خوبی دارند. آقای طباطبایی نهایت تلاش خود را می کند تا دغدغه ای نداشته باشیم و بازدید سرپرست کاروان و مسئولان کمیته از اردوی تیم ملی انگیزه بچه ها را دوچندان می کند. به شخصه از حمایت های مسئولان کمیته تشکر می کنم.

حسن روحانی، ذبیح الله پورشید، سجاد گنج زاده، سعید حسنی پور و تک تک ملی پوشان نیز به ارائه صحبت هایی پرداخت.

سپس نصرالله سجادی ضمن قدردانی از زحمات و تلاش های کادر فنی و ملی پوشان شرح داد: با دیدن تمرینات شما انگیزه، نشاط، آمادگی و اتحاد را به وضوح دیدم و از این بابت بسیار شادمانم. انصافاً تیم ملی کاراته بدون حاشیه و با حداکثر توان و تمرکز در حال تمرین و به فکر موفقیت در بازی های المپیک توکیو است. این نشان می دهد که هدفتان مشخص است و با وحدت و همدلی برای رسیدن به آن تمرین می کنید.

وی گفت: المپیک بالاترین سطح یک رشته ورزشی است و حضور در آن برای هر ورزشکار یک افتخار است. قطعاً شما قدر این فرصت را می دانید. انصافاً آقای صالحی امیری در این شرایط خاص بودجه خوبی برای ورزش آورده به طوری که فدرسیونها جدای از دریافت تمام بودجه خود حتی برخی فراتر از آن کمک های لازم را از کمیته دریافت نموده اند.

سرپرست کاروان اعزامی به المپیک تاکید کرد: در خصوص درخواست های شما هم دستورات لازم صادر شده و بودجه مورد نیاز برای تامین مایحتاج شما در اختیار فدراسیون قرار می گیرد. نگرانی نداشته باشید. با دستور و حمایت های آقای صالحی امیری حتی تجهیزات تمرینی آکادمی ملی المپیک جدید خواهند شد. کمیته ملی المپیک حمایت لازم را از شما خواهد داشت. در مرحله اول برای ما سلامتی شما مهم است. در این شرایط کرونایی مراقب سلامتی خود باشید و بدون دغدغه تمرکزتان را بر تمرین و موفقیت در المپیک بگذارید.

در ادامه محسن رضوانی گفت: تمرینات شادابی داشتید و نشان دادید که انگیزه خوب و بالایی دارید. این بسیار شادمان کننده است وبرای شما آرزوی موفقیت دارم.

پیمان فخری رئیس مرکز نظارت بر تیم های ملی نیز در خاتمه این دیدار گفت: برای تامین درخواستی که داشتید همانطور که آقای سجادی گفتند نگرانی نداشته باشید. با نگاه حمایتی که آقای صالحی امیری دارند پرداخت ها به فدراسیون ها حتی فراتر از سقف مشخص شده بوده و این کمک ها کماکان ادامه دارد. فلسفه حضوری ما در اردو و کنار شما عزیزان بودن این است که حرف ها و درخواست های شما را بشنویم و نگرانی از این بابت نداشته باشیم.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 17 اسفند 1399 بروزرسانی: 17 اسفند 1399 گردآورنده: sabza.ir شناسه مطلب: 1421

به "سجادی: کمیته المپیک حمایت های لازم از کاراته را خواهد داشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سجادی: کمیته المپیک حمایت های لازم از کاراته را خواهد داشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید