شاخص کیفیت هوای تهران امروز چهارشنبه 8 بهمن 99؛ تداوم آلودگی هوای پایتخت

به گزارش سبزا، پیش بینی های اجرا شده در شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران حاکی از آن است که صبح امروز (8 بهمن ماه) کیفیت هوا در بیشتر مناطق در محدوده ناسالم و ناسالم برای گروه های حساس قرار گرفته که ناشی از شرایط پایدار جو و انباشت آلاینده ها طی ساعات گذشته است.

شاخص کیفیت هوای تهران امروز چهارشنبه 8 بهمن 99؛ تداوم آلودگی هوای پایتخت

به گزارش ایسنا، طی روز عدم وزش باد مؤثر، پراکندگی آلاینده ها را محدود خواهد نمود و کیفیت هوا در شرایط نامطلوب باقی خواهد ماند. با تداوم پایداری و سکون جوی تا اواخر وقت پیش بینی می گردد با افزایش ترافیک شامگاهی در بیشتر مناطق پایتخت کیفیت هوا در محدوده ناسالم و ناسالم برای گروه های حساس قرار بگیرد.

صبح فردا (9 بهمن ماه) استمرار وارونگی جوی و انباشت آلاینده ها باعث برقراری شرایط ناسالم در بیشتر مناطق خواهد شد. طی روز نیز برقراری جو آرام تجمع آلاینده ها را به دنبال خواهد داشت.

با ادامه این شرایط جوی تا ساعات پایانی فردا (9 بهمن ماه) همزمان با افزایش ترافیک، برقراری شرایط ناسالم و ناسالم برای گروه های حساس در بیشتر مناطق دور از انتظار نخواهد بود.

آلاینده شاخص هوای پایتخت طی 24 ساعت گذشته ذرات معلق کمتر از 2.5 میکرون با میانگین 141 بود و هوای پایتخت در شرایط ناسالم برای گروه های حساس قرار داشت. آلاینده شاخص هم اکنون ذرات معلق کمتر از 2.5 میکرون با میانگین 136 است و هوا در محدوده ناسالم برای گروه های حساس واقع شده است.

منبع: فرارو
انتشار: 14 اسفند 1399 بروزرسانی: 14 اسفند 1399 گردآورنده: sabza.ir شناسه مطلب: 1415

به "شاخص کیفیت هوای تهران امروز چهارشنبه 8 بهمن 99؛ تداوم آلودگی هوای پایتخت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شاخص کیفیت هوای تهران امروز چهارشنبه 8 بهمن 99؛ تداوم آلودگی هوای پایتخت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید