فخری: برنامه ریزی ها برای بازی های آسیایی هانگژو در حال انجام است

به گزارش سبزا، رییس مرکز نظارت بر تیم های ملی کمیته ملی المپیک گفت: ستاد کارشناسی برای برنامه ریزی بازی های آسیایی هانگژو 2022 تشکیل شد.

فخری: برنامه ریزی ها برای بازی های آسیایی هانگژو در حال انجام است

به گزارش ، به نقل از رادیو ورزش؛ پیمان فخری رییس مرکز نظارت بر تیم های ملی کمیته ملی المپیک در گفتگو با برنامه صبح و ورزش (از گروه مسابقات) درباره برنامه های آینده تیم ها برای حضور در بازی های آسیایی سال آینده گفت: بلافاصله بعد از بازی های المپیک، ستاد کارشناسی بازی های آسیایی هانگژو 2022 با حضور همکارانم در کمیته ملی المپیک و وزارت ورزش تشکیل شد. کار ها در حال انجام و برنامه ریزی ها شروع شده است. فدراسیون ها هم یک به یک طی هفته های آینده برای برنامه ریزی دعوت خواهند شد.

وی از حضور خود به نام سرپرست کاروان اضافه کرد: اجازه دهید تصمیم گیری این خبر را ستاد عالی بازی ها اعلام کند. بحث های اولیه مطرح شده است. این ستاد هم به ریاست وزیر محترم ورزش و معاونین او و رییس کمیته ملی المپیک برگزار خواهد شد.

پیمان فخری شرایط برخی از رشته های پرمدال مثل دوومیدانی و تیروکمان گفت: در این رشته ها وضع بدی نخواهیم داشت. با توجه به اینکه المپیک یک سال به تعویق افتاد. تیم ها شرایط خوب و آماده ای دارند. همه تقریبا برای کسب سهمیه المپیک تا همین چند ماه گذشته در حال تلاش بودند. امیدواریم همین شرایط و حمایت ها ادامه داشته باشد تا شرایط بسیار خوبی را فراهم نماییم.

رییس مرکز نظارت بر تیم های ملی کمیته ملی المپیک در انتها نام کرد: برنامه ریزی ها در حال انجام است. یک تعدادی رشته هدف داریم. قطعا کاروان به صورت کیفی خواهد بود. با توجه به اینکه یک سال تا بازی ها فرصت داریم، فکر می کنم شرایط بازیکنان بسیار خوب است.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 14 مهر 1400 بروزرسانی: 14 مهر 1400 گردآورنده: sabza.ir شناسه مطلب: 1759

به "فخری: برنامه ریزی ها برای بازی های آسیایی هانگژو در حال انجام است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فخری: برنامه ریزی ها برای بازی های آسیایی هانگژو در حال انجام است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید