فیلم تلخ از دلیل توهین بهاره رهنما به مردم ایران ! ، سیر تا پیاز یک اتفاق اشتباهی !

به گزارش سبزا، خبرنگاران: شاید برای شما جالب باشد بدانید چرا بهاره رهنما بازیگر زن مشهور و جنجالی به مردم توهین کرد.

فیلم تلخ از دلیل توهین بهاره رهنما به مردم ایران ! ، سیر تا پیاز یک اتفاق اشتباهی !

به گزارش خبرنگاران، اگر می خواهید بدانید علت توهین بهاره رهنما به مردم و مسخره کردن شرایط اقتصادی مردم و زحماتی که می کشیم چه بوده است ویدیو زیر را ببینید.

چند روز پیش بهاره رهنما سفری به ترکیه داشته که قرار بوده نمایشی را اجرا کند که البته حمایت خوبی هم از او شده بود و بلیط های سانس های ارائه شده خیلی زود به فروش رفتند ولی در حاشیه این سفر بهاره رهنما درباره شرایط اقتصادی خوبش و اینکه مثل مردم بی دست و پا نیست صحبت کرد که جنجال های بسیار زیادی را به همراه داشت.

بهاره رهنما و ثروتی که هر بار آب می رود

بهاره رهنما در مصاحبه های مختلف درباره شرایط اقتصادی خود و همسرش حرف های متفاوتی می زند و یکبار به پولدار بودن خودش اعتراف می نماید و بار دیگر شرایط اقتصادی خودش را خیلی عادی می داند. یکبار شوهرش را صاحب یک برند خیلی مشهور و پرفروش می داند و بار دیگر ادعا می نماید که همسرش پول خاصی نداشته است. یکی از جنجالی ترین حاشیه های زندگی بهاره رهنما ازدواج با با فردی پولدار بود که حاشیه های زیادی داشت. ولی بهاره رهنما درباره شرایط اقتصادی حاجی صحبت عجیبی را در یک مصاحبه نموده است : بهاره رهنما در واکنش به اینکه می گویند به علت پولدار بودن حاجی با او ازدواج نموده است می گوید که موقع ازدواج از حاجی پولدارتر بوده و حاجی مسائل اقتصادی زیادی داشته است. البته بهاره رهنما در بخش دیگر صحبت هاش می گوید که کلا آدم پولداری نیست و از او پولدارتر در ایران زیاد است، التبه این صحبت را نمی توان درست یا غلط پنداشت چرا که قطعا هیچ کس ادعا نمی نماید بهاره رهنما پولدارترین شخص ایران است چرا که افراد ثروتمند زیادی هستند ولی قطعا او عایدی بسیار زیادی از مجموعه کلینیک های زیبایی و تبلیغات اینستاگرامی اش دارد. بهاره رهنما یکی از بازیگران بسیار فعال در اینستاگرام است که تبلیغات بسیار زیادی در پیج خود انجام می دهد (هم برای برند های تجاری خودش و حاجی و هم برای سایرین) و انتظار می رود ثروت زیادی از اینستاگرام خود کسب کند.

همه مردم بهاره رهنما را دوست دارند !

بهاره ادعا می نماید که دشمن خاصی ندارد و بیشتر مردم او را دوست دارند : شاید فکر کنید بهاره رهنما دشمنان زیادی دارد ولی از نظر او دشمن خاصی ندارد و فقط یکی دو همکارش با او دشمن هستند. البته بهاره رهنما قبلا عنوان نموده که افراد (مردمی) که بمن حمله می نمایند و فحاشی می نمایند بیشترا خانم هستند و این خشونت خانم ها به خانم هاست که در ایران رواج پیدا نموده و مختص من تنهاست نیست. او گفته در این زمینه کمپینی راه انداخته و می خواهد به زنان یاری کند تا بتوانند خشونت خود نسبت به زنان دیگر را کنترل نمایند. وی ادامه می دهد در میان بازیگران خانم دشمنی ندارم و همه پشتیبان من هستند. جالب است که سحر قریشی هم همین ادعا را می نماید که بعضی بازیگران در جلسات فیلم ها شرط می نمایند که سحر قریشی نباید باشد.

منبع: بهاره رهنما

منبع: رکنا
انتشار: 18 دی 1400 بروزرسانی: 18 دی 1400 گردآورنده: sabza.ir شناسه مطلب: 1861

به "فیلم تلخ از دلیل توهین بهاره رهنما به مردم ایران ! ، سیر تا پیاز یک اتفاق اشتباهی !" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فیلم تلخ از دلیل توهین بهاره رهنما به مردم ایران ! ، سیر تا پیاز یک اتفاق اشتباهی !"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید