ماجرای نوزادی که نیمی از بدنش شبیه به میمون است!

به گزارش سبزا، علت شبیه شدن نیمی از بدن نوزاد به میمون، چیزی برخلاف تصورات مادر او بود.

ماجرای نوزادی که نیمی از بدنش شبیه به میمون است!

طی اتفاقی عجیب و نادر، یک معلم دختری را به جهان آورد که نیمی از بدن آن انسان و نیمی دیگر مانند میمون بود. به گفته این زن، او به کودکی که به جهان آورده بود نگاه می کرد و احساس خوشبختی داشت، اما هنگامی که به بقیه بدن او نگاه می کرد با تعجب گریه کرد چرا که نیمی از پایین تنه اش قرمز بود و مو های روشن آن را پوشانده بود و او باور نمی کرد که این بچه، دخترش است. با خبرنگاران همراه باشید تا ماجرای نوزادی که شبیه میمون است را بخوانید.

بعد از تماشا نوزادی که شبیه میمون است

یک چیز عجیب به فکر مادر خطور کرد. او هر هفته به باغ وحش می رفت و جلوی قفس میمون ها می ایستاد. به همین علت برایش سوال بود که آیا این می تواند ارتباطی با شکل عجیب کودک به دنیا آمده اش داشته باشد؟!

مادر نوزاد سعی کرد این فکر را از فکر خود بیرون کند، او یک مدرس و تحصیل نموده بود و نباید به افسانه های خیالی اعتقاد داشته باشد پس به پزشکان مراجعه کرد و از آن ها علت این اتفاق را پرسید. پزشکان به او گفتند که به افسانه های خیالی توجهی نکند و تاکید کردند این مورد فقط یک عدم تعادل طبیعی در غدد و ترشحات نوزاد در زمان جنینی است.

مادر این کودک گفت: من سعی می کنم متقاعد شوم که خرافه واقعیت ندارد، اما نمی توانم. او ادامه داد: وقتی باردار بودم، هر هفته به باغ وحش جیزه می رفتم و قفسی با نوع خاصی از میمون های کوچک پیدا می کردم، چون از ظاهر این میمون ها و حرکات آن ها خوشم می آمد هر هفته به آنجا می رفتم تا ساعت های طولانی جلوی قفس بایستم.

مادر این کودک گفت: نه ماه گذشت و دخترم به این شکل عجیب به دنیا آمد. پس از روز ها و هفته ها، تقریبا تا پشت کمر فرزندم با این مو ها پوشانده شده بود و موی پا های او که شبیه میمون بود تا بالای زانو ها ادامه یافته بود. بقیه بدن و پوست، رنگ و شکل طبیعی داشت. پس از آن، لکه های قهوه ای روی بازوی او ظاهر شد و وقتی لکه بزرگ شد، با مو ها پوشانده شد. با افزایش سن، اضطراب من برای آینده دخترم به وحشت تبدیل می شد.

نقصی در شکل گیری جنین قبل از تکامل

این شرایط از نظر خلقت غیرطبیعی است. هیچ ارتباطی با آنچه گفته می گردد که مبدا انسان میمون ها هستند ندارد. این نقصی در شکل گیری جنین قبل از تکامل است.

لازم به ذکر است درمان این بیماری، پس از تحقیقاتی که محل غده مورد نظر را که این بیماری را به وجود آورده تعیین می نماید. در نهایت رادیوتراپی یا جراحی است و در صورت افزایش ترشح هورمون های مردانه، درمان با آنتی هورمون ها انجام می گردد.

پیشنهاد مطالعه: مطلب هشدار! این خواب شما را به کام مرگ می کشاند را بخوانید.

منبع: پیام دلتا
انتشار: 10 مرداد 1401 بروزرسانی: 10 مرداد 1401 گردآورنده: sabza.ir شناسه مطلب: 2049

به "ماجرای نوزادی که نیمی از بدنش شبیه به میمون است!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ماجرای نوزادی که نیمی از بدنش شبیه به میمون است!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید