مقاله: آشنایی با فرودگاه ویکتوریا کانادا

به گزارش سبزا، فرودگاه بین المللی ویکتوریا دهمین فرودگاه پر رفت و آمد در کانادا با بیش از 1.93 میلیون مسافر در سال است و هر روز بیش از 100 پرواز در اینجا به نقاط مختلف جهان انجام می گردد. این فرودگاه حدودا در فاصله 25 کیلومتری شمال ویکتوریا، مرکز استان بریتیش کلمبیا واقع شده است.

مقاله: آشنایی با فرودگاه ویکتوریا کانادا

امکانات برای دوچرخه: ویکتوریا شهری دوستدار دوچرخه است و مسافران زیادی هستند که به وسیله دوچرخه خود به فرودگاه می آیند. در این بخش، جهتهای متفاوتی برای دوچرخه سواری وجود دارد و پارکینگی هم برای شما تعبیه شده است که شما می توانید دوچرخه را تا زمان برگشتتان در آنجا نگهداری کنید.

بخش بازی بچه ها: اگر همراه کودکتان سفر می کنید، نگران این نباشید که حوصله او سر رود. می توانید به بخش بازی بچه ها بروید که بالای اتاق انتظار پروازهای خروجی واقع شده است.

در سال 1959، اینجا به فرودگاه بین المللی ویکتوریا تغییر نام یافت.

این فرودگاه در کنار خلیج پاتریشیا (Patricia Bay) واقع شده است که با توجه به شایع بودن قایق پرنده در آن موقع، محل خوبی به حساب می آمد. وزارت حمل و نقل این فرودگاه را در سال 1948 تحت خودش در آورد و بعد از آن به فرودگاه ویکتوریا نامگذاری شد و بسیاری از مردم محلی آن را به اسم فرودگاه پات بِی نامگذاری نموده اند. خطوط هوایی ترانزیت کانادا (بعدها Air Canada) پروازهای منظمی را در سال 1943 در فرودگاه ویکتوریا آغاز کرد. آخرین به جامانده نیروی هوایی سلطنتی کانادا (RCAF) در سال 1952، فرودگاه را ترک کردند.

منبع مقاله: آشنایی با فرودگاه ویکتوریا کانادا

انتشار: 23 مهر 1400 بروزرسانی: 23 مهر 1400 گردآورنده: sabza.ir شناسه مطلب: 1768

به "مقاله: آشنایی با فرودگاه ویکتوریا کانادا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: آشنایی با فرودگاه ویکتوریا کانادا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید