مقاله: هزینه رهن و اجاره سوپر مارکت در غرب تهران چقدر است؟

به گزارش سبزا، به طورکلی امکان رشد و توسعه سوپرمارکت ها در بن بست ها و یا کوچه های بی نام نشان وجود ندارد. پس برای رهن و اجاره سوپرمارکت نام آور در غرب تهران در ابتدای امر به محله های پرجمعیت این منطقه مراجعه کنید. به طورکلی محله های پررفت وآمد و شلوغ غرب تهران به ترتیب شامل پونک، ستارخان، صادقیه، جنت آباد، شهر زیبا، شهران، طرشت، گیشا، چیتگر، شهرک اکباتان، تهرانسر، حصارک، آزادی، فردوس، کن و وردآورد است. البته از قلم نیاندازید این مناطق دارای جمعیت گذری قابل توجهی نیز هستند و شما علاوه بر خرید ثابت ساکنان محلی، می توانید روی خرید مشتریان گذری هم حساب کنید. به هر حال اگر بتوانید در خیابان های اصلی یا نیمه فرعی محله های ذکرشده، مغازه مناسبی برای رهن و اجاره پیدا کنید، می توانید همواره دخل پررونقی داشته باشید.

مقاله: هزینه رهن و اجاره سوپر مارکت در غرب تهران چقدر است؟

می توان گفت که در تمام محله های غرب تهران، تعداد زیادی مغازه، داروخانه، نانوایی و البته سوپرمارکت کوچک و بزرگ وجود دارد و به علت شرایط مالی متوسط و رو به خوب ساکنان این منطقه، گردش مالی مغازه ها در حد مطلوبی است. به گفته مشاوران املاک غرب تهران، سوپرمارکت های این منطقه به دلیل جمعیت زیاد محله ها، رفت وآمد زیاد و شلوغی محله ها، پاخوری زیاد، نوآوری، سرویس رایگان و آنلاین بودن، توانسته اند مشتریان وفاداری جذب کنند؛ بنابراین بیشتر سوپرمارکت ها در محله های غرب تهران دخل و خرج حساب شده ای دارند.

گیشا به واسطه داشتن مغازه های گران قیمت، بازارچه های معروف و برندهای مطرح، یکی از شلوغ ترین محله های تهران است؛ بنابراین اگر به دنبال رهن و اجاره سوپر مارکت در این منطقه پر جنب و جوش هستید، باید هزینه زیادی کنید؛ چراکه اجاره مغازه هایی که در بر اصلی خیابان های این منطقه واقع شده اند، بیش از 20 میلیون تومان است؛ البته ممکن است مغازه هایی با اجاره کمتر از 3 میلیون نیز در این محله وجود داشته باشد؛ اما با اطمینان می گوییم این مغازه در بر اصلی نبوده و پاخوری مناسبی برای بازدید ندارد.

منبع مقاله: هزینه رهن و اجاره سوپر مارکت در غرب تهران چقدر است؟

انتشار: 1 دی 1400 بروزرسانی: 1 دی 1400 گردآورنده: sabza.ir شناسه مطلب: 1841

به "مقاله: هزینه رهن و اجاره سوپر مارکت در غرب تهران چقدر است؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: هزینه رهن و اجاره سوپر مارکت در غرب تهران چقدر است؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید