واکنش صنعت نفت به ادعای اسکوچیچ، چرا فدراسیون منتظر AFC است؟

به گزارش سبزا، دراگان اسکوچیچ سرمربی جدید تیم ملی فوتبال ایران امروز در تازه ترین اظهارات خود مدعی شد فرایند حل مشکل حقوقی اش با باشگاه صنعت نفت آغاز شده و فدراسیون پیگیر برطرف شدن شکایت این باشگاه از او است.

واکنش صنعت نفت به ادعای اسکوچیچ، چرا فدراسیون منتظر AFC است؟

از وبسایت وزارت بهداشت درمان آموزش پزشکی دیدن نمایید.

اسکوچیچ بعد از جدایی از صنعت نفت باید مبلغ 140 هزار دلار به این باشگاه پرداخت می کرد که از این کار امتناع کرد. صنعت نفت هم با شکایت به فیفا، راه حقوقی را برای دریافت حق خود پیش گرفت.

باشگاه صنعت نفت پیش از این از فدراسیون فوتبال خواسته بود وارد پرونده شکایت از دراگان اسکوچیچ نشود.

حسن نصر اصفهانی رئیس هیات مدیره باشگاه صنعت نفت در مصاحبه با سبزا، در این خصوص گفت: ما از اسکوچیچ به فیفا شکایت کردیم. اگر اتفاق جدیدی هم افتاده باشد، من بی خبر هستم.

نصراصفهانی درباره ورود فدراسیون برای حل این مشکل شرح داد: اطلاعی از این موضوع ندارم. بهتر است با مدیرعامل باشگاه در این ارتباط صحبت کنید. (تماس سبزا با مدیرعامل باشگاه صنعت نفت بی نتیجه بود)

رئیس هیات مدیره باشگاه صنعت نفت درباره بلاتکلیفی مسابقات فوتبال و لیگ برتر هم گفت: تصمیمی که گرفته می شود باید جامع و مانع باشد و همه مسائل از جمله بحث تجاری باشگاه ها، قرارداد بازیکنان و اسپانسرها را هم در نظر بگیرد. باید در فدراسیون یک خِرد جمعی صورت بگیرد.

نصراصفهانی در انتها اظهار کرد: فدراسیون فوتبال ما می تواند زودتر دست به کار شود. چرا فدراسیون منتظر کنفدراسیون آسیا است؟ فدراسیون می تواند بعد از همفکری با باشگاه ها، به یک جمعبندی برسد و پیشنهاد خوبی را حتی به AFC بدهد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 28 خرداد 1399 بروزرسانی: 28 خرداد 1399 گردآورنده: sabza.ir شناسه مطلب: 902

به "واکنش صنعت نفت به ادعای اسکوچیچ، چرا فدراسیون منتظر AFC است؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش صنعت نفت به ادعای اسکوچیچ، چرا فدراسیون منتظر AFC است؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید