پنالتی گرفتن طارمی استعداد ذاتی است، VAR هوش مهدی را تایید می کند

به گزارش سبزا، به گزارش خبرنگاران، دیگو آمادو بازیکن پرتغالی است که سابقه بازی با مهدی طارمی در تیم الغرافه قطر را هم دارد. آمادو که چند ماه در کنار طارمی بازی کرده و از خصوصیات مهاجم تیم ملی ایران آگاه است، در تازه ترین گفتگوی خود تاکید کرد که پنالتی گرفتن، استعداد طارمی است؛ حتی اگر برخی از هواداران فوتبال آن را دوست نداشته باشند.

پنالتی گرفتن طارمی استعداد ذاتی است، VAR هوش مهدی را تایید می کند

طارمی اخیراً در بازی پورتو مقابل ویتوریا گیمارش پیروز شد دو پنالتی به دست بیاورد که البته تنها یکی از این پنالتی ها را به گل تبدیل کرد.

روزنامه اوجوگو پرتغال به بهانه دو پنالتی اخیر طارمی سراغ آمادو رفته و گفتگویی با وی در این خصوص انجام داده است. این مصاحبه روی جلد روزنامه هم قرار گرفته است.

بازیکن پرتغالی گفت: پنالتی گرفتن طارمی یک ویژگی و استعداد ذاتی و بخشی از وجود او است. طارمی می داند که چگونه و چه زمانی منتظر برخورد و تماس با بازیکن حریف باشد.

آمادو اضافه کرد: بازیکنان حریف به سختی از انجام خطا روی طارمی دوری می کنند. او زمان بندی کاملی برای نزدیک شدن به این حرکات دارد که کار را پیچیده می کند.

وی همچنین با اشاره به استفاده داوران از کمک داور ویدئویی (VAR) برای بازنگری در خطاهای رخ داده روی طارمی گفت: اکنون داوران از VAR کمک می گیرند که وجود خطاها را تایید می کند. از آنجا می توانید ببینید که این نشانه هوش طارمی در محوطه جریمه است.

بازیکن پرتغالی اضافه کرد: ما باید برای حرکاتی که طارمی در لحظات مشخص کننده انجام می دهد، اعتبار قائل باشیم. برخی از مردم آن را دوست ندارند ولی این یک استعداد است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 24 خرداد 1401 بروزرسانی: 24 خرداد 1401 گردآورنده: sabza.ir شناسه مطلب: 2007

به "پنالتی گرفتن طارمی استعداد ذاتی است، VAR هوش مهدی را تایید می کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پنالتی گرفتن طارمی استعداد ذاتی است، VAR هوش مهدی را تایید می کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید