چرا ظرفیت طرفداران پرسپولیس افزایش یافت؟ ، رفعتی: حرمت من حفظ نشد و بی انگیزه بودم

به گزارش سبزا، ناظر بازی نساجی و پرسپولیس توضیحاتی درمورد علت افزایش ظرفیت تماشاگران متعلق به سرخ پوشان مرکز ارائه کرد.

چرا ظرفیت طرفداران پرسپولیس افزایش یافت؟ ، رفعتی: حرمت من حفظ نشد و بی انگیزه بودم

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، داود رفعتی درمورد آخرین شرایط ورزشگاه وطنی برای میزبانی از ملاقات نساجی و پرسپولیس، گفت: شرایط بسیار خوب است و باید از کوشش های نیروی انتظامی تشکر کنم. جو بسیار خوب و لذت بخشی حاکم است و امیدوارم بازی هم تا انتها بسیار خوب برگزار گردد تا اگر قرار شد جام قهرمانی را این جا تحویل بدهیم، شرایط خوب باشد.

وی درمورد علت افزایش تعداد طرفداران پرسپولیس از 600 به حدود 3 هزار نفر، مطرح کرد: طبق هماهنگی های صورت گرفته با یگان ویژه در شب گذشته قرار شد در صورت ازدحام جمعیت، این موضوع را یگان تشخیص بدهد.

ناظر بازی نساجی و پرسپولیس درخصوص چالش هایش در ورزشگاه وطنی، شرح داد: خیلی طرفداران نساجی که فوتبالی هستند و فهم بالایی دارند، دوست دارم. با آن ها خیلی راحت هستم. همان همسایه های معروف (اشاره به طرفداران نساجی که برای تماشای بازی این تیم روی شیروانی خانه کنار ورزشگاه وطنی می نشستند) هم اکنون در VIP می نشینند.

رفعتی درمورد خداحافظی اش پس h ز انتها این بازی گفت: ان شاءالله از فردا مسئولیتی در سازمان لیگ ندارم.

وی درخصوص علت این تصمیمش، گفت: اگر بخواهم علتش را بگویم، قطعا دلخوری هایی وجود داشته که نمی خواهم بازش کنم، زیرا یک خانواده هستیم، اما تصمیم گرفتم دیگر ادامه ندهم. البته از فوتبال جدا نخواهم شد و در کنار فوتبال همواره می مانم. ما فوتبالی ها می دانیم فوتبال در خون ما است و نمی توانیم از آن کنار برویم، اما در این شرایط دیگر کار نمی کنم. این آخرین بازی من به عنوان ناظر است، اما بعد ها در پست دیگری فعالیت خواهم کرد.

این ناظر فوتبال درخصوص اینکه آیا در ماه های اخیر خسته شده بود، گفت: قطعا خسته شده بودم، اما مهم ترین بحث بی انگیزگی من است. این موضوع بد است و اگر در هر کاری بی انگیزه باشید، کارایی لازم را ندارید.

رفعتی درمورد اینکه عملکرد چه فرد یا افرادی باعث بی انگیزگی اش شده است، گفت: نمی توانم بگویم، زیرا بحث خانوادگی است. مثل این می ماند از بچه خود ناراحت باشم، اما نمی توانم جزئیات را بگویم. در کل آن حرمت حفظ نشد و من راضی نبودم.

انتهای پیغام/

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 28 اردیبهشت 1402 بروزرسانی: 28 اردیبهشت 1402 گردآورنده: sabza.ir شناسه مطلب: 2187

به "چرا ظرفیت طرفداران پرسپولیس افزایش یافت؟ ، رفعتی: حرمت من حفظ نشد و بی انگیزه بودم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چرا ظرفیت طرفداران پرسپولیس افزایش یافت؟ ، رفعتی: حرمت من حفظ نشد و بی انگیزه بودم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید