بازداشت همسرکش آتش افروز در بیمارستان

به گزارش سبزا، درگیری زوج جوان در تهران بر سر دو دانگ خانه شان با جنایتی آتشین انتها گرفت. مرد آتش افروز بعد از قتل همسرش به قم گریخت.

بازداشت همسرکش آتش افروز در بیمارستان

به گزارش گروه حوادث خبرنگاران از روزنامه جام جم، بعدازظهر آخرین روز دی امسال خانه ای درجنوب تهران آتش گرفت. آتش نشانان بعد از خاموش کردن شعله های آتش، با پیکر سوخته زن 34ساله ای روبه رو شدند. زن جوان سریع از طریق امدادگران اورژانس به پزشکی قانونی منتقل شد. تحقیقات از همسایه ها نشان داد زن همسایه و شوهرش مدت هاست بر سر دو دانگ همین خانه سوخته درگیری و دعوا داشتند و روز حادثه دوباره اهالی صدای درگیری آنها را شنیده بودند. بعد از آتش سوزی هم شوهر او همراه تنها فرزندشان از محل فرار کرده بود.

پنج روز بعد از ماجرا، زن جوان به خاطر شدت سوختگی فوت کرد. موضوع این جنایت به بازپرس کشیک قتل گزارش شد. همچنین با دستور قضایی،پلیس دوربین های مداربسته خانه مقتول را بازبینی کرد که معلوم شد شوهر مقتول گالن بنزین 20لیتری با خودش به خانه برده و بعد از چند دقیقه، انفجار و آتش سوزی رخ داده بود.

مأموران با توجه به این که احتمال می رفت متهم نیز در جریان این آتش سوزی دچار سوختگی شده باشد، به استعلام از بیمارستان ها پرداخته و متوجه شدند او در بیمارستانی در قم بستری است.

متهم دیروز بعد از بازداشت برای ادامه تحقیقات به شعبه چهارم بازپرسی دادسرای جنایی تهران منتقل شد و گفت: کارمند راه آهن هستم و یک فرزند پسردارم. مدت ها پیش ارثیه ای به همسرم رسید که بعد از توافق قرار شد با آن سرمایه گذاری کنیم. با کمک هم خانه ای را که آتش گرفت ، خریدیم اما سند ششدانگ آن به نام زنم بود. من هر چه گفتم دو دانگ خانه را بابت پولی که داده ام به نامم کن،قبول نمی کرد.روز حادثه سر این موضوع درگیر شدیم. عصبانی شدم و یک گالن بنزین آوردم و روی خودم و وسایل پاشیدم، تهدیدش کردم اگر دو دانگ را به نامم نکند، خانه و خودم را آتش می زنم. فکر می کرد شوخی می کنم. کبریت را روشن کرد و سمتم انداخت که یک دفعه آتش همه جا را گرفت و خودم هم دچار سوختگی شدم. از خانه فرار کردم و به قم رفته و در بیمارستانی بستری شدم.

حبیب ا...صادقی، بازپرس شعبه چهارم دادسرای جنایی تهران باتایید این خبر به جام جم گفت: متهم به همسرکشی با صدور قرار قانونی روانه بازداشتگاه پلیس آگاهی تهران شد و تحقیقات از او ادامه دارد.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 30 اسفند 1399 بروزرسانی: 30 اسفند 1399 گردآورنده: sabza.ir شناسه مطلب: 1449

به "بازداشت همسرکش آتش افروز در بیمارستان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازداشت همسرکش آتش افروز در بیمارستان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید