تجاری سازی نانوابزاری که سلامتی انسان را بازیابی می نماید

به گزارش سبزا، پیلسنگ لایف ساینس در حال ساخت ایستگاه های شارژ میکروجریان انسانی در هفت مکان آزمایشی است. این ایستگاه ها با ایجاد سیستم های تقویت ایمنی انسانی و بازسازی شرایط سلامت به ارتقای سلامت انسان یاری می نمایند.

تجاری سازی نانوابزاری که سلامتی انسان را بازیابی می نماید

به گزارش گروه دانشگاه خبرنگاران، شرکت پیلسنگ لایف ساینس سیستم مدیریت سلامت نوی را توسعه داده است که به طور چشمگیری سلامت را با استفاده از توپ کمپلکس گرافن سوماتید مدیریت می نماید. این ساختار به وسیله مواد معدنی پیچیده سوماتید استخراج شده از مواد معدنی طبیعی و گیاهان و ترکیب آن با گرافن به دست می آید.

این پلتفرم نو یک فناوری ابتکاری است که با بهبود پوزیترونیزاسیون ریز جریان انسانی، اسیدی شدن pH انسان، دفع سموم در بدن و برطرف اختلالات گردش خون به وسیله تامین جریان ریز، سلامتی را بازیابی می نماید.

این فناوری، با تغییر ساختار آب داخل توپ زمانی که SMG ball در وان حمام قرار می گیرد و آب گرم 39 تا 42 درجه سانتیگراد تامین می گردد، میکروجریان (30- تا 230- میلی ولتی) فراوری می نماید.

این ریزجریان باعث می گردد بدن انسانی که پتانسیل غیرطبیعی در غشای سلولی دارد، تغییر کند و پتانسیل غشای میتوکندری (حدود 150- میلی ولت تا 180- میلی ولت) را در بدن سالم حفظ کند و در نتیجه سلامتی را بازیابی کند و بازسازی سلولی را ارتقا دهد.

جرالد پولاک از دانشگاه ایالتی واشنگتن آزمایشات دو ساله ای را با استفاده از مواد کامپوزیت سوماتید انجام داد. در نتیجه، پرتو های مادون قرمز با چگالی بالا که به وسیله مواد سوماتید ساطع می شوند، H 2 O (آب معمولی) را به H 3 O 2 تغییر می دهند، یون های H+ را به بیرون می راند و الکترون های منفی در آب فراوری می نمایند تا از اکسید شدن آب جلوگیری نموده و مانع از نکروز بافتی و فعال کردن متابولیسم گردد.

پتانسیل الکترون منفی غشای سلولی بالاتر در بدن انسان باعث حفظ قلیایی بودن اندک شده و pH بدن بین 7.35 و 8.5 باقی می ماند که محدوده سالمی است. در این حالت اکسیژن بیشتری فراوری شده و گردش خون در بدن بهبود می یابد.

از سوی دیگر، هنگامی که گرافن با رسانایی عالی با مواد معدنی سوماتید ترکیب می گردد، جریان های ریز که برای بدن انسان مفید هستند، بهتر به بدن انسان منتقل می شوند.

پیلسنگ لایف ساینس در حال ساخت ایستگاه های شارژ میکروجریان انسانی در هفت مکان آزمایشی است. این ایستگاه ها با ایجاد سیستم های تقویت ایمنی انسانی و بازسازی شرایط سلامت به ارتقای سلامت انسان یاری می نمایند. این شرکت میخواهد به سرعت ساخت ایستگاه های شارژ را توسعه دهد. در سال 2022، این شرکت میخواهد یک ایستگاه شارژ آزمایشی در آمریکا، اروپا، چین، ژاپن و روسیه بسازد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 18 اسفند 1400 بروزرسانی: 18 اسفند 1400 گردآورنده: sabza.ir شناسه مطلب: 1925

به "تجاری سازی نانوابزاری که سلامتی انسان را بازیابی می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تجاری سازی نانوابزاری که سلامتی انسان را بازیابی می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید