جمالو: همه با هم علیه اعتیاد و مواد مخدر متحد شویم

به گزارش سبزا، مدیرکل روابط عمومی ستاد مبارزه با مواد مخدر گفت: اعتیاد یک بلای طبیعی است که باید همه اقشار به خصوص ورزشکاران برای مقابله با آن و آگاهی بخشی به جامعه یاری نمایند.

جمالو: همه با هم علیه اعتیاد و مواد مخدر متحد شویم

به گزارش خبرنگاران و به نقل از روابط عمومی و امور فرهنگی سازمان لیگ فوتبال ایران، 5 تیرماه روز جهانی مبارزه با مواد مخدر و سرشروع هفته مبارزه با مواد مخدر در کشور است، به همین مناسبت مسابقات هفته بیست و چهارم لیگ برتر اختصاص به این مناسبت دارد و با شعار همه با هم نه به اعتیاد شروع می گردد.

محمد جمالو مدیر روابط عمومی ستاد مبارزه با مواد مخدر در این رابطه گفت: وقتی بلایایی طبیعی نظیر سیل و زلزله در منطقه ای از کشور رخ می دهد، هم میهنان عزیز ایران خودشان را مکلف به یاری می دانند و گاهی اوقات حتی مشاهده می کنیم که مقدار یاری های ارسالی بیشتر از احتیاج هم هست، اکنون باید اعتیاد را یک بلای واقعی اجتماعی بدانیم که دامان جوانان ما را گرفته است.

وی اضافه کرد: براساس تئوری های نوین علمی برای مبارزه با مواد مخدر و اعتیاد راهی جز مشارکت همه مردم وجود ندارد، 26 ژوئن روز جهانی مبارزه با مواد مخدر است که به همین مناسبت از همه ورزشکاران، هنرمندان، روحانیون، اساتید دانشگاه ها و همه اقشار جامعه می خواهیم که دست در دست هم برای مقابله با این بلیه عظیم اجتماعی متحد شویم.

مدیرکل روابط عمومی ستاد مبارزه با مواد مخدر توضیح داد: اتفاقات خوبی در ستاد مبارزه با مواد مخدر هم اتفاق افتاده که یکی از آنها شکستن رکورد کشف و امحای مواد مخدر است و نهادهای بین المللی معتبر زیادی از کشورمان به همین علت تقدیر نموده اند با این حال مقابله تنها راه مبارزه با مواد مخدر نیست و جوانان باید در این رابطه آگاهی کامل داشته باشند و بتوانیم با یاری هم ایرانی عاری از دیو مواد مخدر داشته باشیم.

+

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 31 تیر 1400 بروزرسانی: 31 تیر 1400 گردآورنده: sabza.ir شناسه مطلب: 1664

به "جمالو: همه با هم علیه اعتیاد و مواد مخدر متحد شویم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جمالو: همه با هم علیه اعتیاد و مواد مخدر متحد شویم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید