ساترا توقیف برنامه جادوگر را تکذیب کرد خبرنگاران

به گزارش سبزا، معاون ساترا به خبر منتشر شده مبنی بر توقیف برنامه اینترنتی علی کریمی واکنش نشان داد.

ساترا توقیف برنامه جادوگر را تکذیب کرد خبرنگاران

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، از روز گذشته در فضای مجازی خبری با این عبارت دست به دست می گردد: صدا و سیما برنامه علی کریمی در اینترنت را توقیف کرد. در شرح بیشتر این خبر آمده است: ساترا اجازه پخش برنامه علی کریمی، نامزد ریاست فدراسیون فوتبال درباره انتخابات این فدراسیون را نداد. در این برنامه مهدی مهدوی کیا، خداداد عزیزی و علیرضا منصوریان کنار علی کریمی حضور داشتند.

بر اساس خبر روابط عمومی سازمان صوت و فراگیر صدا و سیما، معاون ساترا نسبت به انتشار این خبر، این چنین واکنش نشان داد و خاطرنشان کرد: درخواست این برنامه اینترنتی (تی وی تاک) در راستا رسیدگی است. ضمن تکذیب خبر منتشره مبنی بر عدم صدور مجوز در بعضی از رسانه ها اعلام می گردد یکشنبه 3 اسفند ماه درخواستی از سوی فیلیمو برای پخش برنامه یکی از کاندیداهای فدراسیون فوتبال به دبیرخانه ساترا وصول شد که در راستا معمول برای این برنامه ها واقع شده است.

معاون ساترا اضافه نمود: این برنامه به دلیل ساختار حرفه ای و نمایشی در دستور کار دبیرخانه قرار گرفته و فرایند در نظر گرفته شده برای همه محتواهای نمایشی حرفه ای یکسان است که در مورد برنامه همرفیق و سریال های قورباغه، خوب بد جلف و... طی شده و رسانه های صوت و تصویر برنامه های خود را طی این فرایند منتشر نموده اند. در صورتی که برنامه در دسته بندی نمایشی حرفه ای قرار نمی گرفت امکان پخش از صفحات شخصی افراد در رسانه های کاربر محور را داشت و به فرایند فوق الذکر احتیاج نداشت.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 3 فروردین 1400 بروزرسانی: 3 فروردین 1400 گردآورنده: sabza.ir شناسه مطلب: 1455

به "ساترا توقیف برنامه جادوگر را تکذیب کرد خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ساترا توقیف برنامه جادوگر را تکذیب کرد خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید