شیخ دیاباته دست به افشاگری زد

به گزارش سبزا، شیخ دیاباته درباره رفتار مدیران سابق باشگاه استقلال مسائلی را بیان کرد.

شیخ دیاباته دست به افشاگری زد

به گزارش خبرنگاران، شیخ دیاباته، مهاجم سابق تیم فوتبال استقلال گفت: مسائلی وجود دارد که نمی خواهم درباره آن ها صحبت کنم. می دانم که ایرانی ها مرا دوست دارند و علاقه مند نبودم در زمان حضورم در استقلال هواداران را با حرف هایم نگران کنم. وقتی فصل تمام شد، من همچون بازیکنان دیگر به کشور خودم رفتم. قبل از این که به ایران بازگردم، مدیران استقلال به آپارتمان من رفتند و درب منزل مرا شکستند و لباس هایم را برداشتند. پاسپورت، کفش و چمدان مرا به بیرون انداختند. با خودم گفتم من همه کاری برای استقلال انجام داده ام و برای این تیم جنگیده ام؛ پس چرا با من چنین رفتاری می کنند؟!

او ادامه داد: نبود احترام را در استقلال حس کردم. واقعا مسائلی به وجود آمدند که انگیزه ام را از دست دادم؛ چون آن ها به من احترام نگذاشتند. حالا خودتان را جای من بگذارید، چطور می شد تمام حواسم را در زمین بگذارم. من همه چیز را بازگو نمی کنم، اما مدیران استقلال انگیزه مرا گرفتند. تمام موارد را نمی گویم تا هواداران ناراحت نشوند.

او درباره آخرین شرایط شکایتش از استقلال گفت: دوست دارم یک موضوعی را متوجه شوند، من فوتبالیست هستم. وقتی به استقلال رفتم یک مدیر برنامه داشتم. تنها وظیفه من این بود که برای استقلال و هواداران آن بازی کنم. اگر مسئله ای وجود دارد، بین مدیر برنامه های من و استقلال خواهد بود. می بینید در قطر بازی می کنم و پیگیر شکایت با استقلال نیستم؛ چون وقت ندارم و مدیر برنامه من پیگیر است. با مدیر برنامه هایم درباره شکایت از استقلال صحبت کنید. هر چیزی که مرتبط به پول باشد، من درباره اش حرف نمی زنم؛ چون من فوتبالیست هستم. با توپ می خوابم و توپ را دوست دارم. همیشه در خانه ام یک توپ فوتبال دارم. به هواداران استقلال، پرسپولیس و سایر تیم ها از راه دور سلام می کنم. خیلی خوشحالم در ایران بازی کردم و از مهربانی مردم این کشور ممنونم.

مهاجم سابق استقلال درباره کفش طلای خود گفت:کفش طلا را دریافت نکردم. نه تنها کفش طلا را دریافت نکردم، بلکه مدیران استقلال اصلا اهمیت ندادند تا من کفش خودم را بگیرم.

بیشتر بخوانید

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 20 بهمن 1400 بروزرسانی: 20 بهمن 1400 گردآورنده: sabza.ir شناسه مطلب: 1895

به "شیخ دیاباته دست به افشاگری زد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شیخ دیاباته دست به افشاگری زد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید