(عکس) وقتی سیروس گرجستانی فوتبالیست حرفه ای بود

به گزارش سبزا، در این روز ها که خبر بد کم نیست درگذشت سیروس گرجستانی بازیگر محبوب سینما و تلویزیونی نیز برتلخی اخبار اضافه می نماید. او بیش از 40 سال فعالیت مستمر و جدی در عرصه بازیگری داشت و نقش های خاطره انگیز زیادی از او به یادگار مانده اند. او امروز و در سن 76 سالگی بر اثر سکته قلبی درگذشت.

(عکس) وقتی سیروس گرجستانی فوتبالیست حرفه ای بود

با ما سفر کنید و با تور گرجستان از زیباترین کشور اروپا دیدن کنید و شهر زیبای تفلیس را ببینید.

این نکته جالب است که سیروس گرجستانی آنقدر در زمینه بازیگری خبره و قوی بود که کمتر کسی به این فکر می کرد که او زمانی یک دفاع وسط حرفه ای فوتبال بوده است.

سیروس گرجستانی در دوران اوج تیم شاهین در پست دفاع وسط برای این تیم بازی می نموده است. تیمی که بزرگانی مثل همایون بهزادی و حمیدشیرزادگان و بسیاری دیگر از ستاره های تاریخ فوتبال ایران را در خود داشت. ماجرا احتمالا مربوط به حول و حوش دهه چهل است زمانی که شاهینی ها تیم ملی را غرق نموده بودند: آن زمان که دبیرستان بودم چهار سال تیم فوتبال شاهین سابق بودم. خیلی کوبیدم بروم تیم ملی. رفقای من مثل همایون بهزادی و حمید شیرزادگان رفتند تیم ملی و من خیلی ناراحت بودم چرا نرفتم، ولی دیپلم که گرفتم حساب کردم باید کار کنم. ما زیاد دارا نبودیم. پدرم ندار بود. باید از پس مخارج زندگی برمی آمدم. آن زمان باشگاه ها پول نمی دادند. مجبور شدم در آن دورانی که می کوبیدم بروم تیم ملی برم، پی کار باشم تا پول درآورم. این شد که ورزش را کنار گذاشتم و در اداره تئاتر استخدام شدم.

گرجستانی هرچند به تیم ملی فوتبال نرسید و مجبور شد فوتبال را کنار بگذارد، اما در بازیگری توانست سال ها در سطح اول حضور داشته باشد. او که در بازیگری و در همان نقش های کوچک ابتدایی توانایی های خودش را نشان داده بود هرچه گذشت و پخته تر نقش های مهم تری را گرفت و تبدیل به یکی از ستاره های تلویزیونی در سال های اخیر شد.

روحت شاد اقای مدافع سابق شاهین. آقای سیروس گرجستانی.

منبع: ورزش سه

منبع: فرارو
انتشار: 18 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: sabza.ir شناسه مطلب: 943

به "(عکس) وقتی سیروس گرجستانی فوتبالیست حرفه ای بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "(عکس) وقتی سیروس گرجستانی فوتبالیست حرفه ای بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید