فال روزانه 22، 11، 1398

به گزارش سبزا، فال روزانه 98/11/22

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که امروز به جهان آمده اید، تولدتان مبارک. تا به امروز مسائل زیادی در زندگی داشته اید، اما در سالی که با تولدتان آغاز می شود این ورق بر می شود و در این سال مسائل به مانند گذشته به شما هجوم نمی آورند و دشواری های زندگی تان به اندازه ای است که به راحتی از پس مسائل برخواهید آمد. در سال تولدتان بیشتر به ندای قلب خود گوش دهید و به انجام کارهایی بپردازید که همواره آرزوی آنها را داشته اید. در ماه بهمن که با تولدتان آغاز کر ده اید، احتمال ایجاد سوءتفاهمی میان شما و اطرافیان وجود دارد، در نتیجه این ماه را به گونه ای پشت سر بگذارید که این سوء تفاهم ها زمینه دلخوری میان شما و آشنایان را فراهم نکند. در اسفند ماه سال جاری سر دوراهی قرار می گیرید و تصمیم مهمی را باید اتخاذ نمایید، در این تصمیم گیری با دیگران مشورت کنید اما در نهایت اجازه ندهید کسی در کارهای شما دخالت بی جا کند و این تصمیم را به تنهایی اتخاذ نمایید و مسئولیت عواقب احتمالی آن را به گردن بگیرید. در ماه های مرداد و شهریور سال آینده اطرافیان به یاری شما احتیاج پیدا می نمایند، در این ما ه ها دوستان و آشنایان را تنها نگذارید و هر کاری که از دست تان بر می آید را برای یاری به دوستان انجام دهید. در دی ماه سال آینده فرصت های زیادی برای حضور در میان جمع پیدا می کنید، این فرصت را به فال نیک بگیرید و دوستان تازه ای برای خودتان پیدا نمایید. سالی که با تولدتان آغاز نموده اید را با جدیت بیشتری به سرانجام برسانید و این سال را به الگویی درخشان درمیان سال های زندگی تان تبدیل نمایید.

فال روزانه 22، 11، 1398

اهل یاری به دیگران هستید و از هر فرصتی برای دریافت دست درماندگان بهره می جویید، این روحیه را ادامه دهید و با یاری به احتیاجمندان، به لحاظ ذهنی و روحی به آرامش و التیام خاطر برسید. قصد دارید سرمایه تان را برای انجام کاری هزینه کنید، اما اطلاعات زیادی از این کار ندارید و این شرایط شما را به این سرمایه گذاری نگران نموده، در نتیجه بهتر است این سرمایه گذاری یا شراکت را کنار بگذارید و لقای افزایش درآمد به وسیله کارهایی که اطلاعات زیادی از آنها ندارید را به عطایش ببخشید. امروز قرار است به دیدار یکی از دوستان یا اعضای خانواده بروید. این دیدار را حتماً انجام دهید و مطمئن باشید در این برخورد بیشتر از چیزی که فکرش را بکنید به شما خوش خواهد گذشت. دل در گرو محبوبی دارید و برنامه های زیادی برای آینده تان کشیده اید، اما احتمال زیادی وجود دارد که آتش این عشق به خاکستر تبدیل شود و نقشه هایی که برای آینده کشیده اید، نقش بر آب شوند. انسان خلاقی هستید و رویکردی نوآورانه به انجام کارها دارید، این رویکرد در زندگی به اهرم افزایش پیشرفت و پیروزیت شما تبدیل خواهد شد و فکر خلاقانه ای که در ذهن دارید را امروز به اجرا بگذارید و مطمئن باشید که از این ایده، سود چشمگیری نصیب تان می شود. به لحاظ سلامتی روز خوبی را شروع ننموده اید و احساس کسالت و بیماری می کنید، قبل از اینکه این شرایط همسر یا عشق زندگی تان را حسابی نگران سلامتی شما کند، ایشان را درجریان بگذارید که ناخوشی چندانی ندارید و زودتر از چیزی که انتظارش را داشته باشد از بستر بیماری بلند خواهید شد.

انسان جذاب و خوش سخنی هستید و اطرافیان به راحتی جذب نظرها و ایده های شما می شوند. این رویکرد را به فال نیک بگیرید و امروز مسئله ای که با آن روبرو می شوید را با خوش صحبتی و ذکاوت پشت سر بگذارید. به لحاظ اقتصادی روزگار خوبی ندارید و مسائل اقتصادی امان شما را بریده اند، اما غم به دل خود راه ندهید چرا که امروز پولی به دست شما می رسد و این مسائل سرانجام پیدا خواهد نمود. از آنجایی که در همواره روی یک پاشنه نمی چرخد، پیشنهاد می کنیم مقداری از این پول را برای آینده کنار بگذارید و از امروز به فکر روز مبادا باشید. به اعضای خانواده قول داده اید که امروز فرصتی را در کنار آنها باشید و حسابی خوش بگذرانید، اما از آنجایی که امروز به مسئله ای بر می خورید، اجازه ندهید این مشکل برنامه های شما را مختل کند و به هر قیمتی که شده به قول خود وفادار بمانید و لحظه های خوشی را در کنار اعضای خانواده سپری نمایید. انسان بلند نظری هستید و احساس می کنید که سهم بیشتری از زندگی باید نصیب تان بشود. ادامه این شرایط به غیر از افسردگی و ناامیدی چیزی به دنبال ندارد و امروز تصمیم بگیرید که واقع گرایانه تر به زندگی فکر کنید و قدر داشته های تان را بدانید. نقاط ضعف و قوت خود را نمی شناسید و این شرایط شما را از همقطاران تان یک سروگردن پایین تر نگه داشته است، امروز زمان خوبی است که دمی با خودتان خلوت کنید و فکری به حال بهبود نقاط ضعف خود بردارید. یکی از آشنایان یا اعضای خانواده بیشتر از چیزی که فکرش را بکنید به شما علاقه دارد و امروز با خرید هدیه ای شما را شگفت زده خواهد نمود.

انسان پیروزی هستید و دستاوردهای زیادی در زندگی داشته اید، این شرایط امروز به یاری شما می آید و به لطف کوله بار تجربه هایی که اندوخته اید، مسئله ای که امروز با آن روبرو می شوید را از سر راه بردارید. امروز اعضای خانواده احتیاج به یاری شما دارند و به رغم اینکه روز شلوغی را شروع نموده اید و کارهای زیادی برای انجام دادن دارید، دست رد به سینه اعضای خانواده نزنید و هرکاری که از دست تان بر می آید را برای یاری به اهل منزل انجام دهید. نقشه های جدیدی برای آینده کشیده اید، اما همسر یا عشق زندگی تان را از این نقشه ها بی خبر گذاشته اید، اجازه ندهید عشق زندگی تان در بی خبری باقی بماند و امروز این نقشه ها را با ایشان درمیان بگذارید و مطمئن باشید که عشق زندگی تان شما را اجرای این نقشه ها دست تنها نخواهد گذاشت. امروز فردی به شما پیشنهاد وسوسه برانگیزی می دهد، اما این پیشنهاد به رغم اینکه در نگاه اول سودآور به نظر می رسد، ضررهای زیادی را برای شما به دنبال دارد و مطمئن باشید اجرای این پیشنهاد شما را به دردسر عظیمی خواهد انداخت.

هوش سرشاری دارید و اطرفیان همواره برای حل مسائل روی هوش و ذکاوت شما حساب باز می نمایند. امروز به مسئله ای بر می خورید و این مشکل را به لطف تیزهوشی و ذکاوتی که دارید، پشت سر بگذارید و هوش سرشار خود را به اطرافیان ثابت کنید. دید مثبتی به زندگی ندارید و به جای توجه به خوشی های زندگی، همواره غم ها را می بینید و این شرایط شما را به انسان منفی بافی تبدیل نموده که دائم از عالم و آدم گله دارد. قبل از اینکه این رویکرد شما را افسرده و دل مرده کند، دیدگاه خود را به زندگی تغییر دهید و از امروز به خودتان قول بدهید که غم ها و مسائل را عظیم نمایی نکنید و در زندگی به نیمه پر لیوان توجه داشته باشید. مدتی پیش پولی به کسی قرض دا د ه اید و امروز این فرد پول شما را باز پس می دهد و به لحاظ اقتصادی ثبات بیشتری پیدا خواهید کرد. اهل انجام کارهای خیریه نیستید و دستی گشاده ندارید، این شرایط شما را به انسان خسیسی تبدیل نموده که اهل یاری به دیگران نیست. قبل از اینکه دوستان و آشنایان شما را به دلیل این روحیه کنار بگذارند، حضور بیشتری در کارهای خیر و انسان محبت آمیز داشته باشید و نباید فراموش کنید که بنی آدم اعضای یکدیگرند. رابطه خوبی با همسر یا عشق زندگی تان ندارید و روز به روز فاصله تان بیشتر می شود، در نتیجه قبل از اینکه کارتان به جدایی بکشد، با مراجعه به مشاور یا عظیمان فامیل که تجربه های بیشتری نسبت به شما دارند، فکری به حال رابطه تان بردارید و اجازه ندهید آتش عشقی که روزی گرم و سوزان بود، به راحتی خاکستر شود.

مدتی است که به خودتان وعده داده اید به همراه دوستان و آشنایان بیرون بروید و حسابی خوش بگذارنید، امروز زمان مناسبی برای گردش و تفریح است و وعده خود را عملی کنید و در کنار دوستان یا اعضای خانواده، خاطره های خوشی را ثبت نمایید. امروز احتمال ایجاد درگیری یا مشاجره ای میان شما و یکی از نزدیکان وجود دارد، اجازه ندهید این مشاجره احترام شما و این فرد را از بین ببرد و به هر ترتیبی که هست این مشاجره را ختم به خیر کنید. اگر تا به امروز عاشق نشده اید امروز به ناگاه غافلگیر آتش عشق خواهید شد و چشم شما به دلداری می افتد و دل و دین خود را به ایشان خواهید باخت. کارهای عقب افتاده زیادی دارید و هرچقدر هم که کوشش می کنید، به تنهایی قادر به انجام این کارها نیستید، به خاطر داشته باشید که یک دست صدا ندارد و برای انجام کارهای عقب افتاده از اعضای خانواده یا همکاران یاری بگیرید و مطمئن باشید که این افراد دست رد به سینه شما نمی زنند.

روز خلوتی را شروع نموده اید و کار چندانی برای انجام دادن ندارید، در چنین روزهایی تا می توانید استراحت کنید و انرژی تان را برای روزهای شلوغ آینده ذخیره نمایید. امروز به مهمانی یا مراسم رسمی دعوت شده اید و در این مراسم با افراد مهم و سرشناسی آشنا خواهید شد، این آشنایی را مغتنم بدانید و دامنه ارتباطات و دوستی های خود را گسترش دهید. شناخت کاملی از توانایی های خود ندارید و نقاط ضعف تان را نمی شناسید. امروز زمان مناسبی است که نقاط ضعف و قدرت خود را آنالیز نمایید و فکری به حال تقویت نقاط ضعف تان بردارید. همسر یا عشق زندگی تان صندلی خاصی درمیان اعضای خانواده شما دارد و اعضای فامیل امروز به شما ثابت می نمایند که بیشتر از چیزی که حتی فکرش را بکنید برای عشق زندگی تان احترام قائل هستند.

مواظب سلامتی تان نیستید و فراموش نموده اید که عقل سالم در بدن سالم است، در نتیجه با چشم پوشی از شرایط سلامتی جسمی تان، شرایط سلامتی روحی و ذهنی خود را هم به خطر انداخته اید، امروز زمان مناسبی است که فکری به حال این شرایط بردارید و اجازه ندهید سلامتی تان رو به افول بگذارد. انسان آینده نگری هستید اما تا به امروز هرچقدر که کوشش نموده اید پیروز نشده اید پولی را برای آینده پس انداز کنید، امروز شرایط تغییر می نماید و فرصتی برای پس انداز پیدا می کنید. این فرصت را به فال نیک بگیرید و با کنار گذاشتن اندوخته ، آینده تان را به لحاظ اقتصادی تضمین نمایید. تمایلی به حضور در جمع ندارید و از هر فرصتی برای تنهایی و خلوت با خودتان بهره می گیرید، قبل از اینکه این شرایط شما را بیشتر از چیزی که هست منزوی کند، فکری به حال این شرایط بردارید و مردم داری در پیش بگیرید و با دوستان و آشنایان بیشتر معاشرت کنید. همسر یا عشق زندگی تان امروز به ناگاه تغییر روحیه می دهد و از در دشمنی با شما وارد می شود، در این شرایط مشاجره ای را با عشق زندگی تان شروع نکنید و به ایشان فرصت بدهید تا با گذشت زمان، روحیه اش را بدست آورد و از در دوستی و محبت با شما صحبت کند. احساس می کنید فردی در میان آشنایان، بدخواه شما است و نقشه های شومی برای تان کشیده است. اما از رفتار این فرد سوء برداشت نموده اید و امروز متوجه خواهید شد که ایشان خیر و صلاح شما را می خواهد به یکی از دوستان صمیمی تان تبدیل خواهد شد.

روز خوبی را برای رسیدگی به کارهای شخصی و فعالیت های موردعلاقه تان شروع نموده اید و در چنین روزی، وقت خود را به انجام کاری اختصاص دهید که شما را راضی و راضی نگه می دارد. یکی از اعضای خانواده عادت دارد از کاه، کوه بسازد و مسائل را بیشتر از چیزی که هست، عظیم نمایی کند، این رویکرد نگرانی و اضطراب بی دلیلی را به شما و دیگر اعضای خانواده منتقل می نماید. در نتیجه در اولین فرصت با این فرد صحبت کنید و از ایشان درخواست نمایید که نگرش خود را به مسائل تغییر دهد و هراسی از سختی های زندگی نداشته باشد. روز را با عشق و محبت شروع کرد ه اید و جهان را به رنگ عشق می بینید، این روحیه را به فال نیک بگیرید و امروز با عشق زندگی تان لحظه های عاشقانه ای را سپری نمایید. به لحاظ اقتصادی روز بسیار خوبی در پیش دارید و راحت تر از چیزی که فکرش را بکنید پولی بدست خواهید آورد.

روز را با نگرانی و اضطراب شروع نموده اید و لحظه ای آرام و قرار ندارید، اجازه ندهید این شرایط روز شما را خراب کند و امروز با یکی از دوستان صمیمی صحبت کنید و بار نگرانی های تان را به زمین بگذارید. قدر پول را به خوبی می دانید و به همین دلیل نیز اندوخته چشمگیری برای روز مبادا کنار گذاشته اید، این رویکرد را ادامه دهید و مطمئن باشید پولی که امروز کنار می گذارید، فردا شما را از مشکل عظیمی نجات خواهد داد. اعضای خانواده در منزل روحیه بسیار خوبی دارند و امروز از روحیه اهل منزل انرژی بگیرید و کارها را زودتر از همواره به سرانجام برسانید. فردی درکارهای شما دخالت می نماید و این شرایط باعث شده تا اختیار تصمیم های مهم زندگی تان را نداشته باشید، امروز این رویه را تغییر دهید و به این فرد ثابت کنید که از اکنون به بعد حق دخالت در تصمیم های مهم زندگی شما را ندارد. انسان پرکوشش و زحمت کشی هستید، اما تا به امروز کسی قدر زحمات شما را ندانسته و کوشش هایی که انجام داده اید، بی مزد و پاداش باقی مانده است. امروز این ورق بر می شود و اطرافیان یا اهل منزل به شما ثابت می نمایند که قدر کوشش های شبانه روزی تان را می دانند. همسر یا عشق زندگی تان برنامه های خاصی برای شما تدارک دیده و میخواهد امروز را به یکی از عاشقانه ترین روزهای زندگی شما تبدیل کند.

اهل ورزش و تحرک نیستید و این شرایط سلامت جسمی شما را به خطر انداخته و امروز احساس کسالت و خستگی می کنید. قبل از اینکه این رویکرد شما را از پا در بیاورد، برنامه ای برای ورزش و نرمش روزانه آماده کنید و انرژی و نشاط را جایگزین کسالت و تنبلی نمایید. امروز قرار است با دوستان و آشنایان برای تفریح و گردش بیرون بروید و حسابی خوش بگذرانید، اما مواظب خرج های تان باشید چرا که امروز احتمال ولخرجی شما بسیار است. اهمیتی به نظرهای همسر یا عقش زندگی تان نمی دهید و این شرایط ایشان را از شما حسابی دلخور نموده است، از امروز احترام و اهمیت بیشتری برای عشق زندگی تان قائل شوید و به ایشان ثابت نمایید که بدون نظر و مشورت وی، هرگز تصمیم مهمی در زندگی نخواهید گرفت. اهل انجام به موقع کارها نیستید و کاری است که مدت ها انجام آن را به عقب انداخته اید، قبل از اینکه این رویکرد شما را به انسان بی مسئولیتی در پیش آشنایان تبدیل کند، امروز با خودتان تصمیم بگیرید که کاری را به فردا موکول نکنید و کارهای عقب افتاده را در سریع ترین زمان ممکن انجام دهید.

مدت ها است که سودای انجام کار مهمی را در سر دارید و این آرزو خواب و خوراک از شما ربوده است، امروز زمان خوبی است که به آرزوی خود جامه عمل بپوشانید و مطمئن باشید که اجرای این آرزو، شما را یک سروگردن بالاتر از همقطاران تان قرار خواهد داد. مسئله ای در میان اعضای خانواده بوجود آمده و اهل منزل مانند سابق به یکدیگر احترام نمی گذارند، اجازه ندهید این شرایط ادامه پیدا کند و در اولین فرصت صلح و صفا در بین اعضای خانواده برقرار کنید. امروز با فرد مهمی دیدار خواهید کرد و مصاحبه با این فرد، ایده های جالب و کارآمدی را در ذهن شما ایجاد می نماید. این ایده ها را جدی بگیرید و زمینه اجرای آنها را فراهم کنید. خبر ناخوشایندی به دست شما می رسد و این خبر روحیه شما را تا سرانجام روز خراب خواهد نمود. همسر یا عشق زندگی تان رفتاری توأم با عشق و احترام با شما در پیش گرفته است و امروز به ایشان ثابت کنید که شما نیز این رفتار را پیش خودتان نمی گذارید و رویکردی همراه با احترام و عشق را در قبال عشق زندگی تان درپیش بگیرید.

بیماری جسمی دارید و به دلیل این بیماری، باید همواره رژیم غذایی خاصی را رعایت کنید. اما به این رژیم پایبند نیستید و خوردن خوراکی های مضر را به سلامتی تان ترجیح می دهید. قبل از اینکه این شرایط سلامت وجود نازنین تان را به خطر بیاندازد، از امروز خوردن خوراکی های مضر را کنار بگذارید و به رژیم غذایی تان پایبند بمانید. امروز به مسئله ای برخورد خواهید کرد، برای حل این مشکل از اعضای خانواده و به خصوص برادر و خواهر خود یاری بگیرید و مطمئن باشید این افراد دست رد به سینه شما نخواهند زد و هر کاری که از دست شان بربیاید را برای تان انجام می دهند. انسان راست گو و درستکاری هستید، این روحیه را در زندگی ادامه دهید و مطمئن باشید پاداش درستکاری و صداقت خود را خواهید گرفت. به لحاظ کاری روز شلوغی را شروع ننموده اید و امروز فرصتی دارید تا حسابی تفریح کنید و خوش بگذرانید. همسر یا عشق زندگی تان امروز کار بسیار شایسته ای انجام می دهد و کاری خواهد نمود که بیشتر از همواره به ایشان افتخار کنید.منبع: برترین ها
انتشار: 13 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: sabza.ir شناسه مطلب: 1051

به "فال روزانه 22، 11، 1398" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فال روزانه 22، 11، 1398"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید