مگان مارکل به دنبال کاندیداتوری در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا

به گزارش سبزا، همسر نوه ملکه انگلیس مگان مارکل در مصاحبه ای از تمایلش برای ورود به عرصه سیاست و کاندیدا شدن برای انتخابات ریاست جمهوری آمریکا خبر داد.

مگان مارکل به دنبال کاندیداتوری در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا

به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، مگان مارکل، همسر هری، نوه ملکه انگلیس در میان دموکرات های ارشد به منظور راه اندازی یک کمپین و تلاش برای کاندیدا شدن در انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده شبکه سازی می کند.

روزنامه دیلی میل از قول منابع آگاه نوشت: مارکل در حال بررسی کاندیدا شدن در انتخابات ریاست جمهوری 2024 است وقتی که جو بایدن، رئیس جمهوری کنونی آمریکا 82 ساله می شود و به دنبال کاندیدا شدن برای دور دوم است.

شایعات درباره کاندید شدن احتمالی مارکل برای انتخابات ریاست جمهوری آمریکا خیلی زود پس از مصاحبه وی و همسرش با اپرا وینفری مطرح شد؛ مارکل در این مصاحبه خانواده سلطنتی انگلیس را به اظهارات نژادپرستانه متهم کرد.

این نخستین بار نیست که تمایلات سیاسی مارکل مطرح می شود، سال گذشته میلادی نیز گزارش هایی منتشر شد مبنی بر اینکه وی شهروندی آمریکایی خود را به خاطر اینکه می خواهد جهت سیاست در این کشور را بپیماید، کنار نمی گذارد.

همچنین گفته شده که در پی مناقشاتی که مارکل و همسرش درباره القاب و عناوین سلطنتی داشتند، مارکل به صورت جدی مساله کاندیدا شدن در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا را بررسی می کند.

در جریان انتخابات ریاست جمهوری 2020، مارکل و هری در ویدئویی مردم آمریکا را به شرکت در انتخابات تشویق کردند.، ایسنا

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 17 فروردین 1400 بروزرسانی: 17 فروردین 1400 گردآورنده: sabza.ir شناسه مطلب: 1482

به "مگان مارکل به دنبال کاندیداتوری در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مگان مارکل به دنبال کاندیداتوری در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید