نصیری: بعید می دانم استقلال در لیگ کشتی شرکت کند، اسپانسر خوب داشته باشیم تیم می دهیم

به گزارش سبزا، مدیر تیم کشتی استقلال گفت بعید است آنها با نام استقلال بتوانند در لیگ آینده شرکت نمایند، اما اگر اسپانسر مطمئنی پیدا نمایند در مسابقات تیم خواهند داشت.

نصیری: بعید می دانم استقلال در لیگ کشتی شرکت کند، اسپانسر خوب داشته باشیم تیم می دهیم

مسعود نصیری در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران در خصوص اینکه آیا حضور استقلال در لیگ فصل آینده کشتی آزاد قطعی است، گفت: فکر نکنم استقلال باشد. سال جاری یک اندازه در بحث بودجه ای که باید آن شرکت تأمین می کرد به مشکل خوردیم، شرکتی که مجزا از باشگاه استقلال بوده و از برند باشگاه استفاده می کرد. فعلاً قرار بر این است در هفته آینده جواب بدهند. البته احتمال اینکه استقلال تیم بدهد، خیلی کم است. پول که نباشد نمی گردد کاری کرد.

وی در واکنش به اینکه گفته می گردد مسئولان استقلال در پی تیم جمع کردن هستند، گفت: تیم به نام استقلال نیست. یکی دو تا شرکت دیگر هستند که پیشنهاد داده اند. اگر بودجه مناسبی باشد با نام دیگری در مسابقات شرکت خواهیم کرد. شرایط بودجه خیلی مهم است. من نمی توانم مثل دیگران تیم بدهم.

نصیری یادآور شد: ما تنها تیمی بودیم که به موقع پول دادیم و تسویه حساب کردیم، اما از خیلی تیم ها کلی بدهی و بدقولی باقی ماند. آن دو سه نفری هم که با آنها تسویه نکردیم بحث انضباطی داشتند، اما باقی نفرات پول شان را طبق قرارداد و سر وقت دریافت کردند.

مدیر تیم کشتی استقلال در سرانجام گفت: خودم در زمینه قرارداد آدم مقیدی هستم. اگر اسپانسر خوبی داشته باشیم تیم می دهیم. با این حال فکر می کنم همه چیز هفته آینده تعیین خواهد شد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 27 شهریور 1400 بروزرسانی: 27 شهریور 1400 گردآورنده: sabza.ir شناسه مطلب: 1740

به "نصیری: بعید می دانم استقلال در لیگ کشتی شرکت کند، اسپانسر خوب داشته باشیم تیم می دهیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نصیری: بعید می دانم استقلال در لیگ کشتی شرکت کند، اسپانسر خوب داشته باشیم تیم می دهیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید