روشن: در ناکامی استقلال 70درصد مدیریت مقصر است، نمی توان با حرف های معاون باشگاه طرفداران را فریب داد

به گزارش سبزا، پیشکسوت تیم فوتبال استقلال اعتقاد دارد که در ناکامی آبی پوشان در لیگ قهرمانان آسیا، مدیریت باشگاه 70درصد مقصر بوده است.

روشن: در ناکامی استقلال 70درصد مدیریت مقصر است، نمی توان با حرف های معاون باشگاه طرفداران را فریب داد

حسن روشن در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران، درباره شکست 2 بر صفر استقلال مقابل الهلال عربستان در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا، گفت: 10، 15 سال است که می گویم تیم های ما برنامه ریزی ندارند. با قرارداد یک ساله هیچ وقت تیم های ایرانی نتیجه نمی گیرند. استقلال باز هم نسبت به گذشته تغییرات زیادی داشت و بازیکنان تازه نتوانستند جای قبلی ها را پر نمایند. اگرچه بازیکنان در اردو به سر می بردند، اما از نظر بدنی کم آوردند. گل اول را عمقی خوردیم، گل دوم هم به سمت یک بازیکن هجوم بردند و فضا برای بازیکن دیگر الهلال باز شد.

وی اضافه کرد: الهلال خیلی تیم قوی ای نبود، اما بازیکنان خارجی شان سرتر و با یکدیگر هماهنگ بودند. استقلال هم طبق معمول آن قدر تغییرات داشته است که شاهد یک تیم تازه بودیم. استقلال در مرحله گروهی با یک تیم بازی کرد، در این مرحله با تیم دیگر، اگر بازیکنان قبلی حفظ می شد، شاید شب گذشته نتیجه دیگری رقم می خورد.

پیشکسوت استقلال با اشاره به صحبت های ناصر فریادشیران، معاون اجرایی باشگاه استقلال در برنامه شب گذشته فوتبال برتر گفت: آقایان گفتند قرارداد یک بازیکن به علت بی انضباطی تمدید نشده است، مسئله بی انضباطی عدم مدیریت خود باشگاه بود. اگر پول بازیکنان به موقع داده می شد و مدیریت درست بود، هیچ وقت این شرایط پیش نمی آمد. بحث خنده دار این است که کمیته فنی ندارند و قائم به شخص تصمیم می گیرند، حرف غیرمنطقی هم می زنند و می گویند این بازیکنان را فرهاد مجیدی خواسته است تا همه چیز را گردن سرمربی بیندازند و طرفداران از او انتقاد نمایند. اگر کمیته فنی در باشگاه بود، شاید بعضی بازیکنان جذب نمی شدند.

روشن ادامه داد: مدیرعامل استقلال به فریادشیران می گوید صحبت کند، چون منصوب خودش است، نمی گردد با این حرف ها طرفداران را فریب داد. استقلال باید کمیته فنی قوی داشته باشد. از طرفی، کادر فنی نباید فکر کند با گابریله پین همه چیز تمام است، پین هنوز نام بازیکنان را نمی داند.

وی با انتقاد از مطرح شدن بعضی صحبت ها از سوی مدیران استقلال یادآور شد: مدیریت غلط تصمیمات غلط به بار می آورد. در ملاقات فینال جام حذفی به اسم یک پیشکسوت که شاید یک درصد سهم داشته باشم، استقلال را بی پدر و یتیم دیدم. یک نفر به اسم مدیرعامل آن بالا نشسته بود و آن طرف هم مدیر انتصابی اش، فریادشیران حضور داشت، چنین مدیرانی در استقلال نباشند، بهتر است. از وزیر ورزش و جوانان می خواهم عجله نکند و افراد شاخصی را برای باشگاه استقلال انتخاب کند. این طور نباشد که دوست وزیر در فلان بانک بیاید یا دوست معاون وزیر ورزش در استقلال منصوب گردد.

پیشکسوت استقلال در مورد اینکه چقدر مدیریت باشگاه را در ناکامی استقلال مقصر می داند، گفت: مدیریت استقلال 70 درصد مقصر است.

+

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 26 شهریور 1400 بروزرسانی: 26 شهریور 1400 گردآورنده: sabza.ir شناسه مطلب: 1739

به "روشن: در ناکامی استقلال 70درصد مدیریت مقصر است، نمی توان با حرف های معاون باشگاه طرفداران را فریب داد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "روشن: در ناکامی استقلال 70درصد مدیریت مقصر است، نمی توان با حرف های معاون باشگاه طرفداران را فریب داد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید