کمبود 154 هکتار زمین ساخت مسکن در الیگودرز

به گزارش سبزا، خبرنگاران: رئیس شورای شهر الیگودرز گفت: شهرستان الیگودرز دارای 270 هکتار زمین بایر است و این در حالی است که 154 هکتار زمین مسکونی نیازمند است که با ساخت و ساز در زمین های بایر می توان این کمبود را رفع کرد.

کمبود 154 هکتار زمین ساخت مسکن در الیگودرز

جهت دریافت خدمات درب ضد سرقت با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان ارائه دهنده بهترین درب ضد سرقت ایرانی و خارجی میباشد.

به گزارش سبزا از خرم آباد ، محمدنبی عسگری در جلسه کارگروه زیربنائی لرستان که در خرم آباد برگزار گردید، اظهار کرد: یکی از مهمترین خواسته های شهرداری و شورای شهر الیگودرز برای توسعه شهری و درآمدزایی در این شهرستان تبدیل کاربری 45 هکتار از زمین های کشاورزی حاشیه شهر این شهرستان که مورد استفاده قرار نگرفته اند به کاربری مسکونی است.

وی اضافه نمود: شهر الیگودرز دارای 270 هکتار زمین بایر است که با ساخت و ساز در این زمین ها می توان آن ها را مورد بهره برداری قرار داد و این در حالی است که در این شهرستان بر اساس برنامه ریزی های اجرا شده احتیاج به 154 هکتار زمین برای ساخت مسکن وجود دارد که با بهره برداری از این زمین های بایر می توان این احتیاج را برآورده کرد.

عسگری توضیح داد: اگر زمین های بایر در شهر الیگودرز دارای مالک شخصی نباشد سرمایه گذاران می توانند با سرمایه گذاری در این زمین ها نسبت به سرمایه گذاری اقدام نمایند که این مسأله در طرح بازنگری جامع شهری در الیگودرز مورد توجه قرار گرفته است.

رئیس شورای شهر الیگودرز بیان نمود: ما برای توسعه شهرنشینی در شهر الیگودرز همه موارد از جمله فضای سبز و منطقه مسکونی را بنا به احتیاج شهر پیش بینی و آماده سازی نموده ایم.

ب

منبع: تسنیم
انتشار: 17 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: sabza.ir شناسه مطلب: 811

به "کمبود 154 هکتار زمین ساخت مسکن در الیگودرز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کمبود 154 هکتار زمین ساخت مسکن در الیگودرز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید