اخبار اقتصادی

پیش بینی بورس در ماه آینده ، بازار کی به تعادل می رسد؟

بازار سرمایه با وجود حمایت های گاه و بیگاه دولت همچنان بر مدار نزول در حرکت است و اگرچه سرعت نزول آن کمی کاهش یافته اما شرایط بازار همچنان از میل برای کاهش حکایت دارد؛ اتفاقی که یک کارشناس بازار سرمایه آن را تا مهرماه ادامه دار می داند.

29 مهر 1399

معاون پرسپولیس: هم پرداخت مطالبات برانکو مهم است، هم جذب بازیکنان، شایعات درباره رقم قراردادها صحت ندارد

معاون اقتصادی باشگاه پرسپولیس می گوید که اعداد و ارقام نجومی اعلام شده در خصوص رقم قرارداد بازیکنان جدید این تیم صحت ندارد.

25 مهر 1399

تپه گنجشک ها در بلندترین نقطه مسکو، عکس

این تپه بهترین چشم انداز از شهر را ارائه می دهد که این همه زیبایی در جملات قابل وصف نیست و باید از نزدیک محو تماشا شوید.

23 مهر 1399

دیلی تلگراف: امیدی به بهبود شرایط مالی انگلیس نیست

روزنامه دیلی تلگراف در مطلبی با اشاره به شرایط بغرنج مالی انگلیس، بهبودی آن را در کوتاه مدت میسر نمی داند.

22 مهر 1399

اشتراک گاز رایگان برای قشر آسیب پذیر

مدیرعامل شرکت گاز استان کردستان گفت: به منظور کمک به قشر آسیب پذیر، مددجویان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره)، سازمان بهزیستی و خانواده معزز ایثارگران تا ظرفیت مصرفی 6 مترمکعبی از حق انشعاب گاز رایگان برخوردار می شوند.

21 مهر 1399

موضع رئیس شورای امنیت درباره کلید زدن مکانیسم ماشه

رئیس شورای امنیت در پاسخ به پرسش نمایندگان روسیه و چین برای اعلام موضع درباره درخواست آمریکا برای پیشبرد مکانیسم بازگشت تحریم ها علیه ایران اظهار داشت این شورا در جایگاهی نیست که اقدامات بیشتری در این خصوص انجام دهد.

20 مهر 1399

مجموعه اشعاری با قابلیت اجرا در هیات ها و مجالس عزاداری منتشر شد

به گزارش خبرنگاران مجموعه شعر عاشورایی با عنوان تیغ هفتاد و دو دم سروده مجتبی خرسیندی در 120 صفحه و بهای 20 هزار تومان توسط انتشارات عصر صادق در قم منتشر شد. این کتاب حاوی 72 شعر عاشورایی است با رویکرد اجرا در هیات.

18 مهر 1399

عملیات عمرانی نخستین بیمارستان تخصصی دامپزشکی استان یزد در دانشگاه اردکان شروع شد

عملیات عمرانی نخستین بیمارستان تخصصی دامپزشکی استان یزد در دانشگاه اردکان با حضور مجازی معاون اداری، اقتصادی و مدیریت منابع وزارت علوم به صورت حضوری شروع شد.

16 مهر 1399

از قرارداد ویلموتس چه می دانید؟

الان کلی پایه های ریاضی تان قوی شده. راستش را بگویید چند نفر از شما 6میلیون را ضربدر 28 هزار تومان و تقسیم بر 85 میلیون نفر کرده اید؟ یا 6میلیون را تقسیم بر 14 گل کامبوج؟ چند نفر قیمت هر بشکه نفت خام را پیدا کرده اند تا ببینند برای جور کردن 170 میلیارد تومان باید...

16 مهر 1399

چرا به نرم افزار CRM نیاز داریم

در هر کسب و کار کوچک، زمانی پیش می آید که وقت رشد او خواهد بود و تمام مشاغل به این مرحله از زندگی وارد می شود. فرقی نمی کند که چه کاری بکنید؛ خواه یک مشاور باشید که به تازگی کسب و کارش را شروع کرده، خواه یک آژانس هواپیمایی باشید که با تأمین کنندگان و مشتریان...

15 مهر 1399

ترامپ: بسته کرونا را تایید نمی کنم تا پولی برای رای گیری پستی نباشد

رئیس جمهوری آمریکا گفت که از تایید بسته کمکی مرتبط با کرونا ویروس خودداری می کند چون دموکرات ها می خواهند این بسته شامل اعتبارتی برای رای گیری پستی باشد.

14 مهر 1399

مجله پرستاری و مامایی جامع نگر علوم پزشکی گیلان در بانک اطلاعاتی Scopus پذیرفته شد

مجله پرستاری و مامایی جامع نگر دانشگاه علوم پزشکی گیلان برای نمایه شدن در بانک اطلاعاتی Scopus پذیرفته شد.

13 مهر 1399

خبرنگاران اتحادیه اروپا بلاروس را تهدید به تحریم کرد

تهران- خبرنگاران- اتحادیه اروپا با ناعادلانه و غیرآزاد خواندن انتخابات ریاست جمهوری برگزار شده در بلاروس، مقام های این کشور را تهدید به تحریم کرد.

12 مهر 1399

ظریف: انفجار بیروت تمام جهان را در شوک فرو برد ولی آمریکا به تحریم لبنان ادامه می دهد، کاخ سفید جایگاهی برای استفاده از مکانیسم ماشه ندارد

وزیر امور خارجه گفت: فاجعه انفجار بندر بیروت تمام جهان را متأثر کرد و در شوک فرو برد، اما ایالات متحده علی رغم کرونا و این فاجعه، تحریم های خود را علیه لبنان ادامه می دهد.

11 مهر 1399

مسئول یمنی: مرحله جدیدی از اقدامات اطلاعاتی علیه ائتلاف عربی شروع می گردد

رئیس هیأت اطلاعات و شناسایی یمن وابسته به دولت نجات ملی در یک نشست مشورتی خاطرنشان کرد، مرحله جدیدی از اقدامات اطلاعاتی استراتژیک علیه ائتلاف سعودی شروع خواهد شد.

9 مهر 1399

چین: تحریم های آمریکا مضحک هستند

نماینده ارشد چین در هنگ کنگ امروز (شنبه) گفت، تحریم های اعمال شده از سوی واشنگتن علیه مقام های ارشد این دولتشهر و همچنین چین اقداماتی از روی مسخرگی و مضحک است و باعث ارعاب یا ترس مردم چین نمی گردد.

7 مهر 1399

واکنش نماینده مجلس به ایرادهای شورای نگهبان بر طرح مالیات بر خانه های خالی

سخنگوی کمیسیون مالی مجلس گفت: مطمئن هستیم هزینه خالی نگه داشتن خانه ها تا حدی که امکان پذیر بوده، بالا رفته است بخشی از این خانه های خالی به بازار عرضه می گردد و بالاخره اثر خود را در بازار، دارد.

5 مهر 1399

شروع به کار مدارس و مراکز آموزش عالی از نیمه شهریور ماه

استاندار گیلان با اشاره به شروع کار مدارس گفت: فرمانداران نسبت به آنالیز شرایط شهرستان ها برای شروع فعالیت های آموزشی اقدام نمایند.

1 مهر 1399

افزایش سهم ایران از چرخش نخبگانی ، انتشار سالنامه مهاجرتی به برآورد ها پاسخ مستند داد

مدیر رصدخانه مهاجرت ایران با اشاره به افزایش سهم کشور از چرخش نخبگانی گفت: با انتشار سالنامه مهاجرتی به حدس ها و آمار های اشتباه درباره مهاجرت پاسخ داده شد.

31 شهریور 1399

ترامپ شرایط اضطراری ملی در قبال لبنان را تمدید کرد

رئیس جمهور آمریکا در اطلاعیه ای خطاب به کنگره این کشور، شرایط اضطراری ملی در قبال لبنان را به مدت یک سال دیگر تمدید کرد.

30 شهریور 1399
تعداد: (305)