اخبار مجلس

ترامپ: بسته کرونا را تایید نمی کنم تا پولی برای رای گیری پستی نباشد

رئیس جمهوری آمریکا گفت که از تایید بسته کمکی مرتبط با کرونا ویروس خودداری می کند چون دموکرات ها می خواهند این بسته شامل اعتبارتی برای رای گیری پستی باشد.

14 مهر 1399

واکنش نماینده مجلس به ایرادهای شورای نگهبان بر طرح مالیات بر خانه های خالی

سخنگوی کمیسیون مالی مجلس گفت: مطمئن هستیم هزینه خالی نگه داشتن خانه ها تا حدی که امکان پذیر بوده، بالا رفته است بخشی از این خانه های خالی به بازار عرضه می گردد و بالاخره اثر خود را در بازار، دارد.

5 مهر 1399

لایحه مجازات برای توهین به سرود ملی چین در هنگ کنگ تصویب شد

مجلس هنگ کنگ علی رغم تجمع معترضان برای بر هم زدن رأی گیری، لایحه مجازات سه سال حبس برای توهین به سرود ملی چین را به تصویب رساند.

15 مرداد 1399

تصویب قطعنامه لایحه امنیتی هنگ کنگ در مجلس چین

کنگره ملی خلق چین امروز (پنج شنبه) قطعنامه ای درباره لایحه امنیت هنگ کنگ به تصویب رساند.

13 مرداد 1399

ترامپ: دستور دادم امتیازات ویژه هنگ کنگ لغو شوند

رئیس جمهور آمریکا در یک کنفرانس خبری آدینه گفت دولت او برای لغو آنچه امتیازات ویژه به هنگ کنگ خوانده شده اقدام خواهد نمود.

9 مرداد 1399

تداوم طرح فاصله گذاری اجتماعی در بویین زهرا تا 21 فروردین

فرماندار شهرستان بوئین زهرا گفت: طبق مصوبات ستاد پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا طرح فاصله گذاری اجتماعی در این شهرستان تا 21 فروردین با جدیت ادامه خواهد داشت.

3 خرداد 1399

بیمارستان صحرایی در سلماس راه اندازی می گردد

خبرنگاران/آذربایجان غربی فرماندار سلماس از احداث بیمارستان صحرایی در این شهرستان برای مقابله با بیماری کرونا اطلاع داد.

23 اردیبهشت 1399

بیل کلینتون: کنگره در فرایند استیضاح ترامپ کارش را انجام می دهد

پس از آنکه دموکرات های آمریکا دو طرح حقوقی برای استیضاح دونالد ترامپ ارائه کردند، رئیس جمهوری پیشین آمریکا گفت کنگره در حال اجرا وظیفه خود است.

22 اردیبهشت 1399

پیغام تسلیت لاریجانی در پی درگذشت نماینده ادوار مجلس

رئیس مجلس شورای اسلامی در پیامی درگذشت ذبیح الله صفایی، نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی را تسلیت گفت.

10 فروردین 1399

وزارت نفت توجه خاصی به خوزستان داشته باشد

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: وزارت نفت باید توجه خاصی به خوزستان داشته باشد و این خواسته صحیحی است. البته طبق شرایط فعلی فروش نفت، آنچه که وزارت نفت به خوزستان اختصاص می دهد عجیب نیست و حتی اگر شکایت شود تعیین نیست نتیجه ای حاصل شود یا خیر.

3 فروردین 1399

سفیر ترکیه در واشنگتن: احتیاج آمریکا به ما، بیش از احتیاج ما به آمریکاست

سفیر ترکیه در واشنگتن با بیان اینکه احتیاج آمریکا به ترکیه بیش از احتیاج ترکیه به آمریکاست، گفت واشنگتن تصور می نماید آنکارا باید مطابق میل این کشور رفتار کند.

21 بهمن 1398

مجوز های جذب هیئت علمی باید مبتنی بر سند آمایش آموزش عالی باشد

دبیر هیئت عالی جذب گفت: مجوز های جذب هیئت علمی باید مبتنی بر سند آمایش آموزش عالی باشد.

30 دی 1398

کشت توتون و تنباکو در زمین های کشاورزی ، لزوم افزایش مالیات بر سیگار در بودجه 99

رییس دبیرخانه ستاد کشوری کنترل دخانیات وزارت بهداشت با اشاره به ضرر سالانه محصولات دخانی بویژه به بخش سلامت، تاکید نمود: در صورتی که وضع مالیات بر محصولات دخانی به شکل منطقی و طبق استاندارد جهانی پیش رود، سالانه 20 هزار میلیارد تومان درآمد به دنبال خواهد...

29 دی 1398

موگرینی: مخالف هرگونه اقدام نظامی علیه ونزوئلا هستیم

فدریکا موگرینی مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا امروز دوشنبه بیان کرد که این اتحادیه مخالف هر نوع اقدام نظامی علیه ونزوئلا چه از سوی طرف های خارجی و چه در چارچوب تحولات داخلی است.

12 دی 1398

تقلای لیز چنی برای ممنوع کردن تمدید معافیت های هسته ای ایران

به گزارش خبرنگاران به نقل از اسپوتنیک، لیز چنی دختر دیک چنی معاون پیشین رئیس جمهور آمریکا و عضو جمهوریخواه مجلس نمایندگان این کشور در تلاش برای حذف یک راه گریز قانونی که به دولت ترامپ امکان تمدید معافیت های هسته ای ایران را می بخشد، به زودی لایحه ای به...

4 دی 1398

مصاحبه، شیخ صادق نابلسی: سه فرضیه درباره استعفای حریری، هشدار درباره هرج ومرج فراگیر در لبنان

شیخ صادق نابلسی استاد علوم سیاسی دانشگاه لبنان در گفت وگو با خبرنگار بین الملل خبرنگاران سه فرضیه برای استعفای سعد الحریری عنوان نمود و درباره هرج ومرج اجتماعی و امنیتی خطرناک در کشور هشدار داد.

27 آذر 1398

وزارت کشور پیگیر انتقال آب از دریای عمان به خراسان جنوبی می گردد

معاون هماهنگی امور مالی و توسعه منطقه ای وزارت کشور با بیان اینکه برای انتقال آب از دریای عمان به خراسان جنوبی پیگیری می کنیم، گفت: از 31 استان کشور 31 شهرستان کم برخوردار انتخاب و مورد حمایت طرح های ویژه قرار می گیرند.

15 آذر 1398

مقام های پنتاگون هم به مجلس نمایندگان احضار شدند

فارس نوشت: در حالی که با دستور نانسی پلوسی، رئیس مجلس نمایندگان آمریکا تحقیقات برای آغاز روند استیضاح رئیس جمهور این کشور آغاز شده، خبرنگار بلومبرگ خبر داده که یک کمیته مجلس نمایندگان، دست به احضار مقام های مربوط به امور بودجه و پنتاگون در این خصوص زده...

23 آبان 1398

تذکر نماینده سیستان و بلوچستان در خصوص حاشیه نشینی

نماینده مردم سیستان و بلوچستان خطاب به رئیس جمهور گفت: تعلل و تاخیر در انتقال آب دریای عمان علی رغم مصوبات، عدم اراده جدی در تقسیم استان به عنوان یک ظرفیت باعث شده است که سرزمین استراتژیک سیستان و بلوچستان تخلیه شده و به سرنوشت شوم حاشیه نشینی دچار گردد.

1 مهر 1398

در سال 97 بیش از 470 هزار شغل ایجاد شده است

سخنگوی کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس از ارائه گزارش عملکرد وزارت تعاون در سال گذشته و امسال در حوزه اشتغال اطلاع داد.

8 شهریور 1398
تعداد: (29)