بازیکنانم می توانستند نیایند، اما آمدند!

به گزارش سبزا، فلیک در نشست خبری پیش از بازی فردای تیمش در خانه یونیون برلین حضور پیدا کرد و بعد از تعلیق دو ماهه بوندس لیگا به خاطر شیوع کرونا به سؤالات خبرنگاران پاسخ داد.

بازیکنانم می توانستند نیایند، اما آمدند!

فلیک در این نشست خبری به صورت از راه دور برگزار گردید، به سبزا گفت: در خصوص تیم ما نسبت به قبل از تعلیق لیگ، چیز های زیادی عوض نخواهد شد به جز ماسک هایی که در نیمکت به صورت خواهیم زد. ما موضوع را با بازیکنان مطرح نمودهیم و به آن ها گفته ایم که باید انتظار چه چیزی را داشته باشند. بیش از 200 کشور در جهان بازیکنان ما را تماشا خواهند کرد. پس کلی مخاطب ما را زیر نظر خواهند داشت و باید خودمان را نشان دهیم. می خواهیم یک عملکرد طراز اول ارائه کنیم.

طبق قوانین جدید، فلیک در مصاف با آگزبورگ رده یازدهمی اجازه دارد که دو تعویض اضافه انجام دهد، یعنی مجموعاً 5 تعویض. فلیک در این باره هم گفت: سؤال خوبی است، چون ما نمی دانیم که بعد از این وقفه بازیکنان مان در طول 90 دقیقه چه کار هایی می توانند انجام دهند. ما به خوبی در این مدت اخیر تمرین نموده ایم و بین خودمان بازی های محبت آمیز برگزار کردیم. با این حال مسلماً هنوز نمی توانیم بگوییم که در چه سطحی هستیم. باید با شرایط کنار بیاییم.

فلیک در انتها درباره غایبان تیمش، فیلیپه کوتینیو، کورنتینو تولیسو و نیکلاس زوله و احتمال نرسیدن خاوی مارتینس به این بازی هم تأکید کرد: اگر بازیکنی بابت حضور در تمرینات نگرانی می داشت، می توانست انتخاب کند که بازی نکند و هیچ تبعاتی هم برایش به همراه نداشت. با این حال همه بازیکنان ما به جز مصدومان آماده بازی هستند.کوتینیو در هفته های قبل از تعلیق لیگ، نشان داد چه توانایی هایی دارد. او بازیکنی بسیار فوق العاده و حساس است. من واقعاً از کار کردن با او لذت می برم. امیدواریم که او بار دیگر هم بتواند بازی کند.

منبع: فرارو
انتشار: 22 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: sabza.ir شناسه مطلب: 952

به "بازیکنانم می توانستند نیایند، اما آمدند!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازیکنانم می توانستند نیایند، اما آمدند!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید